I realy enjoy that project. I think it’s good that we where talking not only about good things, but also about bad so, next time we will corect all mistakes. I met lot of great, freandly and lovely people.The most important thing I wan’t to say „thanks” to everyone.
(Linda Junkina)
It was great. It was an amaizing experience and I made a lot of new friends. I’am really sad that it’s ending, so we NEED (!!!) to meet again next year (all of us) Maybe Spain or Romania?
(.....)
I just to know that I’ll meet them again, someday, maybe in winter, maybe after 20 years. I just wan’t to know, that they’re not a part-that-has-ended. I want them to be the part-that-continues!
(.....)
Man šis projekts iedvesmoja domāt par animāciju veidošanu mājās. Šī bija laba angļu valodas prakse. Gribētu piedalīties animācijas projektos.
(.....)
Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life” norisinājās no 4. līdz 13.jūnijam Stopiņu novadā, Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā. Projekta ietvaros Latvijā ieradās seši jaunieši no Spānijas un Rumānijas, kuriem pievienojās arī jaunieši no Latvijas. Projekta mērķis bija, darbojoties starptautiskās komandās, veidot animāciju vai video par Eiropas Savienībai svarīgām tēmam.
Pirmajā projekta dienā jaunieši iepazinās viens ar otru un piedalījās dažādās komandas veidošanas aktivitātēs, kā arī noklausījās eksperta prezentāciju par to, kā veidot video vai animāciju. Nākamajā dienā jaunieši devās ekskursijā, apmaklējot kino pilsetiņu Cinevila un animācijas studiju „Annas 2”, kur smēlās iespaidus, kā top animācijas filmas un mākslas filmas Latvijā. Pēc ekskursijas dienas katra valsts prezentēja savas valsts animācijas un kino vēsturi. Atlikušās apmaiņas dienas jaunieši starptautiskās komandās veidoja video, katrai grupai bija dotas dažādas tēmas - jauniešu līdzdalība, bezdarbs, veselīgs dzīvesveids, starpkultūru izglītība. Vienu no video, kas tapa apmaiņas laikā iespējams apskatīt http://www.youtube.com/watch?v=l6YooG_qsTg&feature=em-upload_owner
Ja arī tu vēlies realizēt savu ideju vietējā vai starptautiskā līmenī, tad ar plašāku informāciju vari iepazīties Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” mājas lapā www.jaunatne.gov.lv
Projektu realizēja biedrība „BUMMS” sadarbībā ar Stopiņu novada domi un Eiropas Savienības programas „Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.
S.Andrejevs, Stopiņu novada Jaunatnes lietu speciālists
"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."
Jaunieši visā Latvijā tiek aicināti pieteikties apmācībām par radošu ideju attīstīšanu un iniciatīvu īstenošanu reģionos. No novembra beigām līdz decembra vidum katrā Latvijas Republikas plānošanas reģionā notiks bezmaksas neformālās izglītības apmācības, lai veicinātu jauniešu aktivitāti, radošumu un ideju īstenošanu savā pagastā, pilsētā, novadā vai reģionā.
Apmācības tiek rīkotas v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (turpmāk – JSPA) īstenotās Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” (turpmāk - Latvijas un Šveices sadarbības programma) ietvaros.
Lai uzzinātu vairāk par katras apmācības norises laiku, aicinām sekot līdzi informācijai JSPA tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv, kā arī katra plānošanas reģiona administrācijas tīmekļa vietnē.
Šīs apmācības turpina šī gada oktobrī uzsākto daudzveidīgu, uz jauniešu un jaunatnes darbinieku vajadzībām balstītu apmācību programmu īstenošanu Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros, kas ilgs līdz 2017.gadam. Papildus apmācībām jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem tiks rīkoti arī dažāda mēroga forumi un konferences.
Hei, jaunieti! Vēlies braukt uz Eiropas Parlamentu? Izdomā sižetu, sacenties runas mākslā ar EP deputātiem un varbūt tieši tu laimēsi galveno balvu! Piesakies līdz 15.septembrim.
Konkursa dalībnieki Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem, kas vēlas sabiedrībā veicināt izpratni par to, kādēļ nepieciešams piedalīties vēlēšanās un atgādināt, ka EP vēlēšanas notiks jau nākamajā gadā.
Konkursa uzdevumi un norise 1. kārta jeb finālistu atlase - konkursanta uzdevums ir izveidot līdz 60 sekundēm garu video par tēmu "Kādēļ jāpiedalās vēlēšanās?", augšupielādēt to www.youtube.com un atsūtīt EPIB adresi, kur skatāms attiecīgais video, norādot arī savu kontaktinformāciju (tālruņa numurs, e-pasta adrese) un vecumu. Video jābūt kādā no ES oficiālajām valodām. Iesūtot konkursa pieteikumu, dalībnieks e-pasta vēstulē apliecina, ka tas ir viņa autordarbs. Strīdus gadījumos konkursants pilnībā uzņemas atbildību par autortiesību pārkāpumiem. Žūrija neizskatīs anonīmus darbus vai tādus video, kas kurina naidu vai kur lietotas rupjības. EPIB patur tiesības izmantot iesūtītos video 3 gadus pēc iesūtīšanas brīža savos informatīvajos materiālos, mājas lapā un sociālajos tīklos, norādot autora vārdu. 2. kārta jeb fināls - 6 labāko video autoru individuālas debates ar EP deputātiem. Katrs finālists 5 minūtes debatē ar kādu no EP deputātiem par vēlēšanu tēmu, apliecinot savas argumentācijas prasmes un zināšanas par EP.
Norises laiki un vieta 1. kārta - video tīmekļa adrese jānosūta līdz 2013. gada 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pasta adresidace.skadina@europarl.europa.eu, ar norādi "JAUNIEŠU KONKURSAM" 2. kārta - debates Rīgā, EP Informācijas birojā Latvijā, ES mājā.
Vērtēšana 1. kārtas (video) vērtēšana - žūrijas komisija vērtēs tēmas aktualitāti un idejas oriģinalitāti, valodas prasmi, atbilstību formātam, izklāsta skaidrību, bet pēc tam izvirzīs sešus finālistus 2. kārtai jeb finālam. Žūrija nevērtēs to, vai video filmēts ar profesionālu tehniku, amatieru tehniku vai tālruņa kameru, lai nodrošinātu iespēju piedalīties plašākam jauniešu lokam. 2. kārtas (debašu) vērtēšana - debatētāja zināšanas un kompetence, spēja izteikties, spēja pārliecināt un spēja uzturēt sarunu. Prasmīgākais debatētājs saņem galveno balvu - braucienu uz EP.
Jaunieti, ja Tev ir 18- 25 gadi, ja šobrīd nestrādā, vari izmantot laiku lietderīgi, sevi attīstot! Iespēju ir vairāk, nekā Tu domā!
Aicinām jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties Izaugsmes iespēju skolai „Tramplīns”, kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā „Ezernieki”, Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību.Pieteikšanās: līdz 19. maijam!
Piedaloties pasākumā, Tev būs iespēja mācīties citādi un: • attīstīt savas kompetences- prasmes, iemaņas, attieksmes; • gūt motivāciju savu ideju īstenošanai; • apzināt savus un apkārtējos resursus; • gūt ieskatu sava zīmola veidošanā; • uzzināt par neformālās izglītības iespējām nodarbinātības veicināšanā; • izveidot savu personīgās attīstības plānu; • gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas sadarbībai!
Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai.
Apmācības organizācijām "Eiropas Brīvprātīgais darbs tuvplānā"
Ja tu esi organizācijas vai pašvaldības iestādes pārstāvis, kas vēlas uzzināt vairāk, plašāk un arī no praktiskās puses par to, kā īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektu savā iestādē, šīs apmācības ir domātas tieši Tev! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās, kas notiks no šī gada 1. marta līdz 3. martam. Apmācību vieta tiks precizēta. Pieteikšanās: līdz 19. februārim!
Aicināti pieteikties: - pārstāvji no akreditētām EBD nosūtītāj-, uzņēmēj- vai koordinējošām organizācijām, kurām vēl nav reāla EBD projektu īstenošanas pieredze, - pārstāvji no iestādēm, kuras vēl domā, vai akreditēties, lai ārvalstu brīvprātīgo jaunieti uzņemtu savā iestādē, - pārstāvji no pieredzējušām organizācijām, kurās nomainījušies par EBD atbildīgie cilvēki.
Apmācībās uzzināsi visu nepieciešamo, lai varētu īstenot EBD projektu - kāda ir EBD būtība, kas ir projekta sagatavošanas pamatā, kā projektā pielietot neformālo izglītību, kādas ir projektā iesaistīto pušu lomas un atbildības, dažādās kultūras u.c. Iespējams, izdosies satikt arī kādu ārvalstu brīvprātīgo, kas savu EBD veic Latvijā.
No vienas organizācijas apmācībām var pieteikties viens pārstāvis. Apmācības Tev ir bez maksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet ceļa izdevumi līdz apmācību norises vietai jāsedz dalībniekiem pašiem. Tev apmācībās jāpiedalās visu apmācību laiku!
Pieteikšanās: līdz 19. februārim. aizpildot pieteikumu tiešsaistē: http://goo.gl/tHULI Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi. Vietu skaits ir ierobežots!
Kontaktinformācija: Elīna Zāgeusa Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore (Eiropas Brīvprātīgais darbs) Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija Tālr.: +371 67358061 Fakss: +371 67358060 elina.zageusa@jaunatne.gov.lv www.jaunatne.gov.lv
Informācijas avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Aicinām Rīgas reģiona jaunatnes darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās „Koučings kā pieeja darbā ar jaunatni”. Pieteikšanās: līdz 11. februārim!
Apmācības notiks 2013. gada 21.-23. februārī (norises vieta – Rāmavas Depkina muiža, Ķekavas novads).
Apmācību mērķis: Veicināt izpratni par koučinga (coaching) pieejas pielietojamību darbā ar jaunatni. Koučings darbā ar jaunatni – atbalsta sistēmas un vides radīšana, īstenošana un uzturēšana jauniešu aktīvai līdzdalībai, radošuma, uzņēmīguma un iniciatīvu realizēšanai.
Apmācību uzdevumi: 1. Dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu; 2. Sniegt izpratni par koučinga būtību, filozofiju un pieeju; 3. Identificēt koučinga pielietojamību darbā ar jaunatni; 4. Dot ieskatu koučinga pamatinstrumentos un uzlabot dalībnieku kompetences īstenot koučinga pieeju un instrumentus darbā ar jaunatni; 5. Izveidot dalībnieku koučinga atbalsta sistēmas.
Dalībnieku profils: Apmācībās 22 Rīgas reģiona jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas uzlabot savas prasmes darbā ar jaunatni. Dalībniekiem jābūt gataviem pēc apmācības īstenot koučinga praksi (laika periodā līdz 2013. gada jūnija beigām), pēc kuras dalībnieki tiks aicināti uz apmācību 2. daļu (2013. gada 27. - 29. jūnijā, Rīgas tuvumā), lai dalītos pieredzē ar citu reģionu pārstāvjiem, pilnveidotu koučinga darbā ar jaunatni pielietošanas prasmes, veidotu ilgtermiņa plānu un stratēģijas par koučinga pielietošanu savā ikdienas darbā.
Apmācības vadīs: Rīgas reģionā, 21.-23. februārī - Sintija Lase un Māris Resnis
Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus un dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi nokļūšanai uz/no apmācību vietu.
Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 14. februārim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet - Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888, e-pasta adrese: ginta.salmina@gmail.com
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.
Informācijas avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Ja esi jaunatnes darbinieks, jauniešu līderis vai projektu vadītājs un Tevi interesē attīstīt ilglaicīgas partnerības un projektus (Eiropas Brīvprātīgais darbs, Jauniešu apmaiņas projekti un sadarbības tīklu veidošanas projekti) programmu "Euromed Youth IV" un "Jaunatne darbībā” ietvaros, piesakies kontaktu veidošanas semināram Let’s cooperate in EuroMed! Seminārs notiks 2. - 7. aprīlī Latvijā.
Semināra mērķi: -Sniegt izpratni par kvalitāti ilglaicīgās starptautiskajās partnerībās un jauniešu starptautiskajos projektos. -Izprast jaunatnes darba specifiku dažādās valstīs/reģionos. -Izprast, kādas iespējas sniedz neformālās izglītības aktivitātes programmās "Jaunatne darbībā” un "Euromed Youth IV". -Attīstīt jaunus sadarbības projektus ar kaimiņu valstīm.
Dalībnieku profils: -Pārstāvji no "Jaunatne darbībā” Programmas valstīm un Meda reģiona. -Iesaiste darbā ar jauniešiem (profesionāli vai brīvprātīgais darbs). -Motivācija un interese veidot sadarbību un projektus, lai veicinātu jauniešu līdzdalību Eiropas un Meda valstīs. -Iesaiste organizācijā, kurai ir pieredze starptautisku projektu īstenošanā (personīgā pieredze projektu īstenošanā tiks uzskatīta par priekšrocību). -Organizācijas atbalsts, lai attīstītu EuroMed projektus programmās "Jaunatne darbībā” vai "Euromed Youth IV". -Vecums - vismaz 18 gadu.
Semināra norises laiks un vieta: 2. - 7. aprīlis, Latvija. Darba valoda: angļu Organizators: Latvijas Nacionālā aģentūra
Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.
*EuroMed ir Eiropas-Vidusjūras valstu sadarbība, kurā ietilpst gan Eiropas valstis, gan Vidusjūras Dienvidu un Austrumu krasta valstis. Programmas „Jaunatne darbībā” kontekstā EuroMed sadarbībā ietilpst Programmas valstis un Kaimiņvalstis- Alžīrija, Ēģipte, Izraēla, Jordānija, Libāna, Maroka, Rietumkrasta un Gazas sektora Palestīniešu pārvalde, Sīrija un Tunisija.
No angļu valodas EuroMed tiek tulkots kā Euro-Mediterranean, tāpēc arī latviešu valodā šīs valstis bieži vien sauc par Meda valstīm vai par Vidusjūras reģiona valstīm.
Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem un tev ir idejas, kuras vēlies realizēt, nāc un piedalies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās apmācībās jauniešiem par radošumu un inovatīvām darbībām reģionos „Ideju spārnu darbnīca”.
Apmācībās gaidīsim jauniešus, kuri dzīvo un / vai mācās Rīgas reģionā (t.sk. Rīga un Jūrmala, bijušie Rīgas, Ogres, Tukuma un Limbažu rajoni).
Tev būs iespēja dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem, iegūt jaunas idejas un zināšanas, kā tās realizēt, attīstīsi savas radošās un komunikāciju prasmes.
Apmācību laikā apgūsi: • kā radīt aizvien jaunas idejas; • kā savas idejas realizēt dzīvē; • kā atrast resursus savu ideju realizēšanai un kā piesaistīt palīdzību; • kā kontaktēties ar naudas devējiem; • kā pārliecināt citus par savas idejas vienreizīgumu u.c.
Apmācības vadīs Līga Rudzīte (Ogres jauniešu klubs „Projektu darbnīca”) un Ilze Jozēna (SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”).
Norises laiks un vieta: š.g. 16. – 18. decembris, viesnīcā „Baltvilla”, adrese - Senču prospekts 45, Garkalnes novads, Rīgas rajons (http://www.baltvilla.lv/). Pieteikšanās līdz 1.decembrim!
Apmācības ir bezmaksas.
Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumus uz norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Lai pieteiktos apmācībām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu un līdz 2011.gada 1.decembrim nosūtiet uz e - pastu pacagenda@pacagenda.lv, pa faksu 67704696 vai uz pasta adresi Albatrosu iela 26 – 46, Rīga, LV – 1030.
Apmācības organizē V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros, sadarbībā ar Rīgas reģionālo koordinatoru SIA „PAC Agenda”. Ja rodas papildus jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet: Sarmīte Tīse Tālr. 22010175 e - pasts: pacagenda@pacagenda.lv
Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv! Latvijas – Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.
V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) aicina bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjus (internātskolas, vakarskolas, korekcijas klases, bērnu nami, speciālās izglītības iestādes, rehabilitācijas centri, cietumi un audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem) pieteikties apmācībām „Neformālās izglītības projektu veidošana bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās” kas notiks 2011. gada 18. - 20. oktobrī.
Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā” paredzēta jauniešiem no 13 līdz 30 gadiem. Programmas mērķis ir Eiropas līmenī risināt jauniešu vajadzības viņu ceļā no pusaudžu gadiem uz pieaugušo pasauli. Programma sniedz nozīmīgu ieguldījumu kompetenču ieguvē neformālās mācīšanās ceļa un tā veicina jauniešu aktīvu iesaistīšanos sabiedrībā. Programma tiek īstenota ar projektu palīdzību – jaunieši veido un tiek iesaistīti starptautiskos un vietēja līmeņa projektos. Šādos projektos jaunieši apgūst jaunas prasmes, ierauga vēl neredzēto, iepazīst to, kas šķiet svešs, gūstot pieredzi, kas būs aktuāla visā turpmākajā dzīvē. Programmas „Jaunatne darbībā” mērķis ir veicināt visu jauniešu iekļaušanu, neatkarīgi no viņu izglītības, sociālā stāvokļa vai kultūras vides.
Vairākus gadus programmas „Jaunatne darbībā” Latvijas nacionālā prioritāte ir jaunieši sociālā atbalsta institūcijās (internātskolās, vakarskolās, korekcijas klasēs, bērnu namos, speciālās izglītības iestādēs, rehabilitācijas centros, cietumos un audzināšanas iestādēs nepilngadīgajiem). Šī prioritāte tiks saglabāta arī 2012.gadā, tāpēc aicinām bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjus iepazīties ar neformālo izglītību un programmu „Jaunatne darbībā”, lai saprastu, ko no tās var iegūt Jūsu institūcija un jaunieši.
Apmācību mērķi - veicināt un attīstīt izpratni par neformālo izglītību, tās praktisko, teorētisko un metodisko pielietojamību darbā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām; - sniegt bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjiem informāciju par starptautisku un vietēja līmeņa jauniešu neformālās projektu veidošanu programmā „Jaunatne darbībā”.
Dalībnieku profils - dalībniekiem ir praktiska pieredze darbā ar jauniešiem bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās (sociālie pedagogi, sociālie darbinieki, jaunatnes darbinieki, skolotāji, pedagogi, skolu psihologi utt.); - dalībniekiem ir interese iesaistīties programmas „Jaunatne darbībā” projektu un pasākumu īstenošanā un realizēšanā; - dalībniekiem nav ilggadējas pieredzes neformālajā izglītībā; - dalībnieki ir gatavi piedalīties apmācību kursā visas programmas garumā.
Apmācību programmas elementi - neformālā izglītība, tās būtība, vērtības, pamatprincipi un praktiskais pielietojums darbā ar jauniešiem sociālās iekļaušanas jomā; - ES programma „Jaunatne darbībā” kā sociālās iekļaušanas instruments; - neformālās izglītības projektu veidošana bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās (iespējas un citu institūciju pieredze); - sociālā darbinieka un jauniešu lomas un savstarpējā sadarbība projektā; - partnerību veidošana vietējos un starptautiskos projektos.
Vairāk informācijas par programmu „Jaunatne darbībā” meklējiet mājas lapā:www.jaunatne.gov.lv
Apmācības ir bezmaksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumus uz norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācības notiks viesu namā „Ide” (www.ide.lv), uz viesu namu var nokļūt par sabiedrisko transportu. Viesu nama adrese tiks paziņota apstiprinātajiem dalībniekiem.
Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to līdz 2011.gada 4.oktobrim uz e-pasta adresi: martins.abolins@jaunatne.gov.lv vai pa pastu uz JSPA, Teātra iela 3, Rīga, LV – 1050 vai pa faksu: 67358060. Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 10.oktobrim.
Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet vai rakstiet.
Evija Rudzīte ES programmu daļas vadītāja V/A "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" Teātra iela 3, Rīga, LV-1050, Latvija Tālr.: +371 67358068 Fakss: +371 67358060 evija.rudzite@jaunatne.gov.lv www.jaunatne.gov.lv
Tev ir vēlme izprast, kā pareizāk aizpildīt ES programmas "Jaunatne darbībā" projekta iesnieguma veidlapas un budžeta tabulas? Vēlies īstenot jauniešu apmaiņas un/vai jauniešu iniciatīvas projektu?
Gatavojies izstrādāt un iesniegt programmas "Jaunatne darbībā" projektu
uz 1. novembri vai citiem termiņiem?
Ja atbilde ir "jā", aicinām tieši Tevi uz informatīvu semināru par jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projektu iesnieguma veidlapu aizpildīšanu programmā „Jaunatne darbībā”! Seminārs paredzēts jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un visiem interesentiem, kas vēlas izstrādāt un iesniegt projektu programmā „Jaunatne darbībā” tuvākajā iesniegšanas termiņā.
Seminārs notiks š.g. 7. oktobrī Eiropas Savienības mājā, 2. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
Sākums
plkst. 11:00 - par jauniešu apmaiņas projektiem;
plkst. 13:00 - par jauniešu iniciatīvas projektiem.
Ja gatavojies iesniegt projektu uz 1. novembri vai citiem termiņiem, tad seminārs Tev palīdzēs izprast, kā pareizāk aizpildīt projekta iesnieguma veidlapas un budžeta tabulas. Semināra laikā projektu koordinatori Tevi iepazīstinās ar projektu iesnieguma anketām, izskaidros finansēšanas noteikumus, visbiežāk pieļautās kļūdas, kas radušās, aizpildot iesnieguma veidlapas, kā arī atbildēs uz citiem interesentu jautājumiem.
Semināram var pieteikties līdz š.g. 5. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu un sūtot uz e-pasta adresi iluta.stepanova@jaunatne.gov.lv vai uz faksu 67358060. Gaidīsim arī tos, kuri nebūs aizpildījuši anketu un pieteikuši savu dalību, tomēr ir motivēti rakstīt projektu!
Kontaktinformācija: Iluta Stepanova v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” Komunikācijas daļas vecākā referente E-pasts: iluta.stepanova@jaunatne.gov.lv Tālr. +37167356251