Galvenie | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ienākt | RSS        Ceturtdiena, 2021-Janvāris-21, 07:33

Izvēlne
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju: 0
Sociālas vietnes

JAUNIEŠIEM

Galvenie » Jauniešiem » Konkursi jauniešiem

Stopiņu novadā [3]Latvijā [13]
Starptautiskie [8]

Ziņu skaits sadaļā: 24
Parādītās ziņas: 1-20
Lappuses: 1 2 »

Hei, jaunieti! Vēlies braukt uz Eiropas Parlamentu? Izdomā sižetu, sacenties runas mākslā ar EP deputātiem un varbūt tieši tu laimēsi galveno balvu! Piesakies līdz 15.septembrim.

Konkursa dalībnieki
Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem, kas vēlas sabiedrībā veicināt izpratni par to, kādēļ nepieciešams piedalīties vēlēšanās un atgādināt, ka EP vēlēšanas notiks jau nākamajā gadā.

Konkursa uzdevumi un norise
1. kārta jeb finālistu atlase - konkursanta uzdevums ir izveidot līdz 60 sekundēm garu video par tēmu "Kādēļ jāpiedalās vēlēšanās?", augšupielādēt to www.youtube.com un atsūtīt EPIB adresi, kur skatāms attiecīgais video, norādot arī savu kontaktinformāciju (tālruņa numurs, e-pasta adrese) un vecumu. Video jābūt kādā no ES oficiālajām valodām. Iesūtot konkursa pieteikumu, dalībnieks e-pasta vēstulē apliecina, ka tas ir viņa autordarbs. Strīdus gadījumos konkursants pilnībā uzņemas atbildību par autortiesību pārkāpumiem. Žūrija neizskatīs anonīmus darbus vai tādus video, kas kurina naidu vai kur lietotas rupjības.
EPIB patur tiesības izmantot iesūtītos video 3 gadus pēc iesūtīšanas brīža savos informatīvajos materiālos, mājas lapā un sociālajos tīklos, norādot autora vārdu.
2. kārta jeb fināls - 6 labāko video autoru individuālas debates ar EP deputātiem. Katrs finālists 5 minūtes debatē ar kādu no EP deputātiem par vēlēšanu tēmu, apliecinot savas argumentācijas prasmes un zināšanas par EP.

Norises laiki un vieta
1. kārta - video tīmekļa adrese jānosūta līdz 2013. gada 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pasta adresidace.skadina@europarl.europa.eu, ar norādi "JAUNIEŠU KONKURSAM"
2. kārta - debates Rīgā, EP Informācijas birojā Latvijā, ES mājā.

Vērtēšana 
1. kārtas (video) vērtēšana - žūrijas komisija vērtēs tēmas aktualitāti un idejas oriģinalitāti, valodas prasmi, atbilstību formātam, izklāsta skaidrību, bet pēc tam izvirzīs sešus finālistus 2. kārtai jeb finālam. Žūrija nevērtēs to, vai video filmēts ar profesionālu tehniku, amatieru tehniku vai tālruņa kameru, lai nodrošinātu iespēju piedalīties plašākam jauniešu lokam.
2. kārtas (debašu) vērtēšana - debatētāja zināšanas un kompetence, spēja izteikties, spēja pārliecināt un spēja uzturēt sarunu.
Prasmīgākais debatētājs saņem galveno balvu - braucienu uz EP.

Starptautiskie | Skatījumu skaits: 673 | Datums: 2013-Septembris-06

UNRIC un ANO Informācijas birojs Briselē sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi uzsākuši reklāmas plakātu konkursu par pārtikas atkritumiem, lai veicinātu izpratni par šo ikdienas problēmu. 

Konkursa darbu iesūtīšanas termiņš - 2013. gada 11. augusts. UNRIC un ANO Informācijas birojs Briselē sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi uzsākuši reklāmas plakātu konkursu par pārtikas atkritumiem, lai veicinātu izpratni par šo ikdienas problēmu. Konkursa darbu iesūtīšanas termiņš - 2013. gada 11. augusts. 

Konkursā var piedalīties pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji no Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un Ziemeļrietumu reģioniem Krievijas Federācijā: Sanktpēterburgas, Kaļiņingradas, Ļeņingradas, Murmanskas, Arhangeļskas un Pleskavas reģioniem, kā arī Karēlijas Republikas. Balvu uzvarētājam garantē Ziemeļu Ministru padome 5000 eiro apmērā. Dalies ar šo informāciju pārsūtot to saviem draugiem, kolēģiem, studiju biedriem, publicē to savā mājas lapā vai piespraud to pie ziņojumu dēļa!

Plašāku informāciju par konkursu meklējiet: www.thinkeatsave.org/nordiccompetition
Starptautiskie | Skatījumu skaits: 595 | Datums: 2013-Septembris-06

Stopiņu novada projektu konkurss

Ir ideja, ko vēlies realizēt, iesniedz to projektu konkursā, bet, ja nav tik lielas pieredzes, raksti mēs palīdzēsim jauniesi@stopini.lv

Projektu konkursa mērķi ir:
- sekmēt vietējas nozīmes projektu realizēšanu Stopiņu novada iestādēs un citās Stopiņu novada iedzīvotājiem un viesiem publiski brīvi pieejamās vietās Stopiņu novadā;
- veicināt iedzīvotāju līdzdalību Stopiņu novada dzīves norisēs;
- finansiāli atbalstīt izglītības, kultūras, dažādu sociālo grupu, sporta un cita veida aktivitātes, kas saistītas ar Stopiņu novada dzīves aktivizēšanu un uzlabošanu.

Sīkāka informācija - ŠEIT

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Stopiņu novadā | Skatījumu skaits: 623 | Datums: 2013-Septembris-06

Fotokonkurss „Stopiņu novads četros gadalaikos”

Stopiņu novada pašvaldība ir izsludinājusi fotokonkursu. Konkursa mērķis ir iemūžināt Stopiņu novada dabu, arhitektūru, industriālo mantojumu un cilvēkus fotogrāfijās gada garumā. Konkurss notiek četrās kārtās no 2012.gada 1.decembra līdz 2013.gada 30.novembrim.

Konkursā var piedalīties jebkurš foto entuziasts, fotoamatieris vai profesionālis.Konkursa uzvarētāju noteiks 2013.gada decembrī, apkopojot visu četru kārtu rezultātus. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems balvas. Pašreiz jau ir sākusies konkursa 2.kārta, foto iesūtīšanas termiņš – 5.jūnijs.

Sīkāka informācija: ŠEIT

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome
tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini
/

Stopiņu novadā | Skatījumu skaits: 590 | Datums: 2013-Septembris-06

Vides aizsardzības plakātu konkurss „Vide 2.0”

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar EKO mediju „Tīrai Latvijai” izsludina radošo konkursu „Vide 2.0”. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši un pieaugušie no visas Latvijas, iesūtot savus vides aizsardzības plakātus par vides saudzēšanu vai kādu ar vidi saistītas problēmas risinājumu.

Sīkāka informācija - http://www.zalajosta.lv/lat/?doc=2468

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 573 | Datums: 2013-Septembris-06

Konkurss Tev, Jaunais profesionāli!

Viss, kas tev ir jādara -

1) Savā skolā uz tāfeles jāuzzīmē, ar tavu nākamo profesiju vai JPSkolu saistīts zīmējums, vai jāuzraksta kāda iedvesmojoša frāze (zīmēt, rakstīt vari mākslinieciski, karikatūras veidā vai kā citādi pēc savas izvēles), kā arī, noteikti, jābūt redzamai JPSkolas mājas lapas adresei - http://www.jpskola.lv.

Sīkāka informācija - http://jpskola.lv/?p=3121

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 648 | Datums: 2013-Septembris-06

Eiropas mēroga eseju konkurss!

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties tiešsaistes sasniegumu konkursā, iesniedzot īsu eseju/stāstu, bloga ierakstu vai video blogu ( max. 2 min.) angļu valodā, aprakstot savus sasniegumus internetā, piemēram, kā Tu apgūsti interneta iespējas un digitālās prasmes, iestājoties pret emocionālu pazemošanu, aizskaršanu internetā un sociālajos tīklos, vai kā Tu palīdzi vecvecākiem apgūt moderno tehnoloģiju izmantošanu, iemācot sūtīt īsziņas vai savu pirmo e-pastu. Tā ir iespēja Tev pastāstīt par saviem sasniegumiem, ko esi paveicis, izmantojot mūsdienu plašsaziņas līdzekļus un internetu!

Sīkāka informācija - http://www.drossinternets.lv/page/18&news_id=169

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Starptautiskie | Skatījumu skaits: 631 | Datums: 2013-Septembris-06

„Manas un Tavas brīvības robežas internetā”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu „Manas un Tavas brīvības robežas internetā”, kurā aicināti piedalīties vispārizglītojošo vai profesionālo izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi, sākot no 5. klases. Konkursa dalībnieki ir aicināti veidot sociālās vides reklāmas maketu projektus (vides reklāmu, kas piemērota izvietošanai stendos publiskajā telpā), tajos paužot savu izpratni un vēstījumu par interneta lietotāju drošību, atbildību un savstarpējo cieņu.

Sīkāka informācija – http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=3176&page=

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385 
@JauniesiStopini 
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 569 | Datums: 2013-Septembris-06

Radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”

Aicinām Latvijas izglītības iestāžu izglītojamos piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”.Konkursa uzdevums ir izveidot individuālu radošo literāro darbu (stāstu, eseju, dzejoli, pasaku u.tml.) vai vizuālo darbu (zīmējumu, gleznojumu, datorgrafiku, komiksu, kolāžu u.tml.) par kādu no šī gada konkursa tēmām.

Sīkāka informācija - http://viaa.gov.lv/lat/eiropa_skola/eiropa_skola_2013/?text_id=18746

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 576 | Datums: 2013-Septembris-06

Starptautisks Google zinātnes konkurss

Jau trešo gadu pēc kārtas 13-18 g.v. jaunieši no visas pasaules aicināti pieteikties  Google zinātnes konkursam, kura ietvaros viņi plāno un īsteno pētījumus par sev tuvu un sabiedrībai vērtīgu tēmu un iesniegt pētījuma atskaiti konkursā.

Sīkāka informācija - ŠEIT

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome
tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/

Starptautiskie | Skatījumu skaits: 637 | Datums: 2013-Septembris-06

Tieši Tu esi aicināts piedalīties fotokonkursā ar savām fotogrāfijām, 
atbildot uz iknedēļas jautājumu - 
"kāds ir Tavs redzējums un pieredze par brīvprātīgā darba nozīmi 
Tavā dzīvesvidē un valstī".

Darbi, kas tiks iesniegti saskaņā ar konkursa noteikumiem, tiks ievietoti mājas lapā http://volunteeringmatters.unv.org/. Līdz 6. decembra plkst. 10.00 (GMT) ANO brīvprātīgo kampaņas komanda atlasīs trīs vislabākās fotogrāfijas, kas iesūtītas, atbildot uz katru iknedēļas jautājumu. 18 finālā iekļuvušās fotogrāfijas tiks ievietotas UNV Facebook lapā, un sekotājiem būs iespēja nobalsot par tīkamāko fotogrāfiju.

Visatzītākā fotogrāfija līdz 7. decembra plkst. 10.00 (GMT) iegūs titulu "Most Compelling Volunteering Matters Photo 2011" (Visapburošākā fotogrāfija konkursā "Volunteering Matters 2011") un kļūs par UNV Facebook profila fotogrāfiju 2012. gadā.

"VOLUNTEERING MATTERS" ir tiešsaistes iniciatīva, ko izveidoja UNV, lai atzīmētu Starptautisko Brīvprātīgo dienu (2011), kas notiks 5. decembrī.

Starptautiskie | Skatījumu skaits: 623 | Datums: 2013-Septembris-06

Ir izsludināts jauniešu filmu konkurss ARS BALTICA 15 – 28 gadus veciem jauniešiem, kuri ir aicināti iesniegt konkursam 5 min garu īsfilmu par tematu „Cultural islands around the Baltic Sea” (Kultūras salas apkārt Baltijas jūrai).

Pieteikšanās termiņš: 21. augusts
Starptautiskie | Skatījumu skaits: 566 | Datums: 2013-Septembris-06

Jaunieti, ja tu esi vismaz 18 gadus jauns, aktīvs un vēlies darboties par brīvprātīgo biedrībā, PIESAKIES par brīvprātīgo un palīdzi padarīt sava novada iedzīvotāju dzīves vidi vēl pieejamāku, kvalitatīvāku un interesantāku! 

Piedāvājam interesantu darbu, darba pieredzi kā 
- projektu vadītāja asistentam, 
- vai kā kādu nodarbību, meistarklašu vai darbnīcu vadītājam, 
- vai kā reklāmas un informācijas sistēmas speciālistam,
sedzot, brīvprātīgā darba laikā, radušos izdevumus. 

Ar katru brīvprātīgo tiek slēgts līgums, tiek aprakstīti uzdevumi, pienākumi un tiek atrunāti arī citi saistoši noteikumi. Gūsti savu pirmo darba pieredzi!

Uzdot papildus jautājumus, 
iepazīties ar iespējamiem pienākumiem 
un pieteikties var pie Anitas, 
zvanot pa tālr. 29515568 vai 
rakstot e-pastu anita.bumms@inbox.lv.

Nāc un Piedalies!
Esi Brīvprātīgais | Skatījumu skaits: 820 | Datums: 2013-Septembris-06

Lieliska iespēja parādīt sevi, savas prasmes, paust savas domas un pārvērst idejas projektos. Jauniešu programma "Jaunatne darbībā" sniedz ļoti daudz iespēju Jūsu projektu realizācijai un biedrība BUMMS būs Jūsu atbalsts projektu rakstīšanas un arī realizācijas procesā.

Jauniešu programmas "Jaunatne darbībā" informatīvie materiāli

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra katru gadu izdod vairāku veidu informatīvos materiālus – publikācijas par Eiropas Savienības neformālās izglītības programmu „Jaunatne darbībā” un tās projektu veidiem, kurus izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Lielākā daļa šo materiālu elektroniskā veidā ir publicētišeit. Daļu no tiem drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Teātra ielā 3, Rīgā.

Sīkāka informācija par materiāliem: 

Marita Kroiča
Komunikāciju daļas pārvaldes vecākā referente
Tālr.: 67221875
E-pasts: marita.kroica@jaunatne.gov.lv
Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 705 | Datums: 2013-Septembris-06

Sorosa fonds – Latvija un Jesajas Berlina biedrība izsludina pastkaršu dizaina konkursu „Es esmu Jesaja Berlins un es nāku no Rīgas”, lai atzīmētu filozofa un ideju vēsturnieka Jesaja Berlina dienu Rīgā 2013. gada 9. oktobrī. Dizaina konkursā aicināti piedalīties jaunie mākslinieki, dizaina profesionāļi un citi radošie entuziasti, kas ir gatavi vizualizēt slavenā rīdzinieka idejas un atziņas. Konkurss norisināsies laikā no 2013. gada 26. jūlijam līdz 9. septembrim. Labākos darbus izvērtēs gan konkursa žūrija, gan iedzīvotāji balsojumā sociālajos tīklos.


Sorosa fonda – Latvija izpilddirektors Andris Aukmanis norāda: „Jesaja Berlins, kas ir viens no pasaulē ievērojamākajiem 20. gadsimta intelektuāļiem un liberālās filozofijas pārstāvjiem, ir dzimis Rīgā 1909. gada 6. jūnijā. Berlins vienmēr ir atzinis savu saikni ar Rīgu, un mēs vēlamies tuvināt Berlinu un rīdziniekus, iepazīstināt ar viņa idejām, kā arī izcelt to, ka Rīga lepojas ar izcilo filozofu. Šis konkurss ir iespēja idejas vizualizēt un izplatīt gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem.”


Jesajas Berlina biedrības vadītājs Roberts Kotrels atzīst, ka Jesajas Berlina dienas svinības Rīgā ir lieliska tradīcija, kas uzsākta 2009. gadā – atzīmējot Berlina simtgadi. „Šogad Jesajas Berlina dienu mēs aicinām atzīmēt 9. oktobrī, pulcējot Rīgā intelektuāļus no visas pasaules. Ikgadējo Jesajam Berlinam veltīto piemiņas lekciju lasīs britu domātājs un filozofs Džons Grejs (John Gray). Plānojam arī plašāku notikumu programmu, kas piesaistītu gados jaunākus rīdziniekus, tajā skaitā arī Berlina idejas pārvērstas mazos mākslas darbos.”


Lai piedalītos konkursā, dalībniekam ir jāsagatavo konkursa darbs – pastkartes dizaina skice, kurā izmantota viena no organizatoru piedāvātajām J. Berlina atziņām:

1. Everything is what it is: liberty is liberty, not equality or fairness or justice or culture, or human happiness or a quiet conscience. (Isaiah Berlin)

2. Choosing is hell. (Isaiah Berlin)

3. Nav vērts dzīvot, ja tu nevari būt netaktisks sarunās ar tuviem draugiem. (Jesaja Berlins)

4. Pirmie cilvēki, kurus totalitāristi iznīcina vai apklusina, ir brīvās apziņas un ideju cilvēki. (Jesaja Berlins)

5. Why be clever? It is a much overrated attribute. (Isaiah Berlin)

6. Dzīvi var vērot pa daudziem logiem, un neviens no tiem nebūs nedz dzidri tīrs, nedz aizmiglots, nedz arī vairāk vai mazāk deformējošs par citiem. (Jesaja Berlins)

7. Sevis izpratne ir augstākā prasība, kas izvirzīta cilvēkam. (Jesaja Berlins)

8. The need to choose, to sacrifice some ultimate values to others, turns out to be a permanent characteristic of the human predicament. (Isaiah Berlin)

9. Those who have ever valued liberty for its own sake believed that to be free to choose, and not to be chosen for, is an inalienable ingredient in what makes human beings human. (Isaiah Berlin)

10. Principu ilgtspēju nevar garantēt, taču tas nepadara tos mazāk svētus. (Jesaja Berlins)

 

Dizaina skice līdz 9. septembrim ir elektroniski jāiesniedz pa e-pastu berlins@sfl.lv, bet tā var būt veidota gan datorā, gan ar roku. Līdz ar konkursa darbu dalībniekam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis. Katrs dalībnieks var iesniegt līdz trim dažādām skicēm.

Konkursa darbus izvērtēs žūrija – A.Aukmanis, R.Kotrels un Laikmetīgās mākslas centra direktore Solvita Krese. Žūrijas izvēlētās labākās pastkartes dizaina autors saņems galveno balvu – Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas 2013. gada kolekcijas velosipēdu „Tom” vai „Greta”. Tāpat tiks piešķirta veicināšanas balva otrās un trešās vietas ieguvējiem, kā arī skatītāju simpātijas balva, kuras autoru noteiks balsojums sociālajos tīklos.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2013. gada 16. septembrim Sorosa fonda – Latvija mājas lapā. Godalgoto autoru darbi tiks izmantoti Jesajas Berlina dienas Rīgā un filozofa ideju popularizēšanā.

Konkursa nolikums

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties pa e-pastu berlins@sfl.lv.

Informācijas avots : http://www.sfl.lv/public/30673.html

Latvijā | Skatījumu skaits: 665 | Datums: 2013-Augusts-19

Lai veicinātu cilvēku izpratni par Eiropas Sociālā fonda nozīmi un ieguldījumu Latvijas izaugsmē, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departaments sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu uzsāk foto stāstu akciju „ESF – tev”. 

Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts tīmekļa vietnē www.draugiem.lv/VK_ESFprojekti 
ievietot fotogrāfiju ar tās aprakstu, kas pamato īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta nozīmi.

Foto stāstu akcijā var piedalīties ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs. Lai piedalītos foto stāstu akcijā, tīmekļa vietnē www.draugiem.lv/VK_ESFprojektijāaugšupielādē viena fotogrāfija, kas attēlo Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta aktivitātes vai rezultātus. Foto stāsti jāiesniedz no 2013. gada 15.augusta līdz 18.septembrim plkst.16.00. Balsot par foto stāstiem varēs līdz 25.septembrim plkst. 14:00.

Foto stāstu akcijai īpaši aicinām iesniegt fotogrāfijas un stāstus no Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda pārraudzītajām Eiropas Sociālā fonda aktivitātēm, t.i. projektiem, kas stiprina nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, projektiem, kuru laikā radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem, uzlabota pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitāte, tiek strādāts pie administratīvo šķēršļu mazināšanas uzņēmējdarbībā un citās jomās, tiek veicināta sadarbība starp darba devējiem un darba ņēmējiem u.c.

Fotogrāfijas aprakstā/stāstā - jānorāda kāds bija labums no šī Eiropas Sociālā fonda projekta īstenošanas – jums, jūsu kaimiņam, jūsu organizācijai, novadam, pilsētai, Latvijai vai kādai mērķa grupai. Stāstā var sniegt pamatojumu, kāpēc arī nākotnē Eiropas Sociālā fonda līdzekļus vajadzētu ieguldīt šādās aktivitātēs. Fotogrāfijas aprakstā aicinām norādīt arī projekta nosaukumu, tomēr projekta nosaukuma nenorādīšana netiks uzskatīta par pārkāpumu.

Foto stāstu akcijas uzvarētāji tiks noteikti balstoties uz portāla draugiem.lv lietotāju balsojumu. Pieci dalībnieki, kuru ievietotie foto stāsti saņems vislielāko balsu skaitu, katrs saņems divas biļetes „Līvu Akvaparka” dienas apmeklējumam.

Uzziņai

Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”. Pasākumi ilgs 20 mēnešus, kuru laikā plānota komunikācija sociālajos tīklos, sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, tiks sūtīti tiešie e-pasti mērķauditorijām, rīkoti publiski pasākumi un citas aktivitātes. 

Aicinām ikvienu sekot profiliem sociālajos tīklos Twitter un draugiem.lv: www.twitter.com/vk_esfprojektiwww.draugiem.lv/vk_esfprojekti. Te publicētās ziņas var lasīt arī cilvēki, kas nav reģistrējušies kā šo sociālo tīklu lietotāji. Informācija tiks apkopota arī Valsts kancelejas tīmekļa vietnē www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi/sasniegumi/

Informācija par komunikācijas pasākumiem:
Baiba Jakovļeva, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja tālr.: 67082914; e-pasts: Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv


Latvijā | Skatījumu skaits: 582 | Datums: 2013-Augusts-19

Liepupes pagasta tautas nams izsludina jaunrades konkursu „Liepupe”. Tā mērķis: popularizēt Liepupes vārdu Latvijā. Konkursā aicināti piedalīties dalībnieki bez vecuma un dzīves vietas ierobežojuma. 

Konkursā var iesniegt oriģināldarbus bez formāta ierobežojuma (dzeja, proza, foto , vizuālā māksla, audio, video un citi visplašākā spektra mākslas darbi), kuros tiek popularizēts vietvārds Liepupe.

Konkursa darbi iesniedzami elektroniskā veidā līdz 2013. gada 20. septembrim andris.zunde@salacgriva.lv vai personīgi Liepupes pagasta tautas namā. Tuvāka informācija pa tālruni 64023932 vai tautas namā.

Galvenie vērtēšanas kritēriji: oriģinalitāte, asprātība un lakonisms. 
Labākie darbi tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētajām balvām un izplatīti sociālajos tīklos. 
Lai šis video kalpo iedvesmai: http://youtu.be/sRNCW3QrFfM

Informācijas avots: šeit.
Latvijā | Skatījumu skaits: 645 | Datums: 2013-Augusts-19

OPEN MIND 2013” ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu visiem noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās. 

„OPEN MIND” dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu sociālo projektu. „OPEN MIND” ietvaros jebkurš Latvijas students var iesniegt savu sociālā projekta ideju, saņemt tās novērtējumu, sabiedrības atbalstu un rezultātā iegūt naudas balvu, sava sociālā projekta realizācijai. 

Vairāk ŠEIT.
Latvijā | Skatījumu skaits: 624 | Datums: 2013-Februāris-17

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības Haritas īstenotā projekta Vienotai un pilsoniskai Vidzemei ietvaros, mazākumtautību jaunieši, kā arī citi interesenti vecumā no 14 līdz 18 gadiem, no Vidzemes reģiona tiek aicināti piedalīties video un eseju konkursā Domājot radoši - integrējies sabiedrībā!  

Konkursa darbi (video materiāli vai esejas) jāiesūta elektroniskā formātā uz e-pasta adresi biedriba.haritas@gmail.com līdz 2012.gada 20.aprīlim. 

Sīkāka informācija ir pieejama šeit.

Informācijas avots: www.nvo.lv
Latvijas Pilsoniskā Alianse, ziņu izdevums.
Latvijā | Skatījumu skaits: 627 | Datums: 2012-Janvāris-31

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina aktīvus un apkārtējai videi draudzīgi noskaņotus jauniešus vecumā no 14 līdz 27 gadiem piedalīties Konrāda Adenauera fonda (Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS)) organizētajā vides projektu konkursā. 

Labākais pieteikums saņems naudas balvu 2000 latu projekta īstenošanai.   

Konkursa mērķis ir aicināt jauniešus apzināties savas iespējas sekmēt videi draudzīgu domāšanu un rīcību. Ikviens no mums, tikai nedaudz mainot ikdienas ieradumus, var pozitīvi ietekmēt vidi, kurā dzīvojam, piemēram, samazinot elektrības patēriņu ikdienā, izvēloties pārvietoties ar velosipēdu, nevis mašīnu, attiecoties pret vidi draudzīgi un sargājot to.  

Informācijas avots: LAD informatīvais ziņu izdevums. Lasīt visu rakstu
Latvijā | Skatījumu skaits: 640 | Datums: 2012-Janvāris-24

1-20 21-24
Meklēšana
Ieejas forma

Noderīgas vietnes
 • STOPIŅU NOVADS

 • Stopiņu-Salaspils Partnerība

 • Latvijas Lauku Forums

 • Valsts Lauku Tīkls

 • Lauku Atbalsta Dienests

 • European Network for Rural Development

 • Latvijas Pilsoniskā Alianse

 • biedrība SOCINTEGRA

 • VOLVO Truck Latvia
 • LabieDarbi.lv


 • biedrība TREPES


 • Jaunatne darbībā

 • biedrība ESI LABS


 • ESfinanses.LV

 • Rīgas Plānošanas reģions

 • Sabiedrības Integrācijas Fonds

 • Copyright by BUMMS © 2021