Galvenie | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ienākt | RSS        Ceturtdiena, 2021-Janvāris-21, 07:05

Izvēlne
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju: 0
Sociālas vietnes

JAUNIEŠIEM

Galvenie » Jauniešiem » BUMMS Jauniešu kluba projekti

Skolas forums - skolas attīstībai. [1]Projekts "No idejas līdz rezultātam" [2]
Jauniešu forums [1]Projekts "Animate my Life" [4]
Projekts "Stopiņu novada tūrisma ceļvedis" [2]

Ziņu skaits sadaļā: 10
Parādītās ziņas: 1-10

I realy enjoy that project. I think it’s good that we where talking not only about good things, but also about bad so, next time we will corect all mistakes. I met lot of great, freandly and lovely people.The most important thing I wan’t to say „thanks” to everyone.

(Linda Junkina)

It was great. It was an amaizing experience and I made a lot of new friends. I’am really sad that it’s ending, so we NEED (!!!) to meet again next year (all of us) Maybe Spain or Romania?                                                               

(.....)

I just to know that I’ll meet them again, someday, maybe in winter, maybe after 20 years. I just wan’t to know, that they’re not a part-that-has-ended. I want them to be the part-that-continues!  

(.....)

Man šis projekts iedvesmoja domāt par animāciju veidošanu mājās. Šī bija laba angļu valodas prakse. Gribētu piedalīties animācijas projektos.

(.....)

Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life” norisinājās no 4. līdz 13.jūnijam Stopiņu novadā, Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā. Projekta ietvaros Latvijā ieradās seši jaunieši no Spānijas un Rumānijas, kuriem pievienojās arī jaunieši no Latvijas. Projekta mērķis bija, darbojoties starptautiskās komandās, veidot animāciju vai video par Eiropas Savienībai svarīgām tēmam.

majas_lapai_anymate my life ml.jpg

Pirmajā projekta dienā jaunieši iepazinās viens ar otru un piedalījās dažādās komandas veidošanas aktivitātēs, kā arī noklausījās eksperta prezentāciju par to, kā veidot video vai animāciju. Nākamajā dienā jaunieši devās ekskursijā, apmaklējot kino pilsetiņu Cinevila un animācijas studiju „Annas 2”, kur smēlās iespaidus, kā top animācijas filmas un mākslas filmas Latvijā. Pēc ekskursijas dienas katra valsts prezentēja savas valsts animācijas un kino vēsturi. Atlikušās apmaiņas dienas jaunieši starptautiskās komandās veidoja video, katrai grupai bija dotas dažādas tēmas - jauniešu līdzdalība, bezdarbs, veselīgs dzīvesveids, starpkultūru izglītība. Vienu no video, kas tapa apmaiņas laikā iespējams apskatīt http://www.youtube.com/watch?v=l6YooG_qsTg&feature=em-upload_owner

Ja arī tu vēlies realizēt savu ideju vietējā vai starptautiskā līmenī, tad ar plašāku informāciju vari iepazīties Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” mājas lapā www.jaunatne.gov.lv

Projektu realizēja biedrība „BUMMS” sadarbībā ar Stopiņu novada domi un Eiropas Savienības programas „Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

S.Andrejevs, Stopiņu novada Jaunatnes lietu speciālists

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Logo_Jaunatne-darbiba_LV.jpg

Projekts "Animate my Life" | Skatījumu skaits: 716 | Datums: 2013-Septembris-06

Projekta domu biedru grupa, projekta foto un dalībnieki Facebook ANIMATE MY LIFE

Projekta video 

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Logo_Jaunatne-darbiba_LV.jpg

Projekts "Animate my Life" | Skatījumu skaits: 573 | Datums: 2013-Septembris-06

04.11.2011. plkst. 18.00 aicinām visus UMMS audzēkņus un absolventus, īpaši jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, uz pirmo tikšanos 2011.gadā Ulbrokas Kultūras namā

Foruma tēma - Iniciatīva. Līdzdalība. Sadarbība. 
Pārrunāsim finansējuma saņemšanas iespējas dažādām jauniešu idejām, aktivitātēm un projektiem. Forumā izvirzīto ideju, aktivitāšu un pasākumu sagatavošana īstenošanai. Pienākumu sadale. Pasākumu organizācija. 

Nāc un Piedalies!
Jauniešu forums | Skatījumu skaits: 595 | Datums: 2013-Septembris-06

Lieliska iespēja parādīt sevi, savas prasmes, paust savas domas un pārvērst idejas projektos. Jauniešu programma "Jaunatne darbībā" sniedz ļoti daudz iespēju Jūsu projektu realizācijai un biedrība BUMMS būs Jūsu atbalsts projektu rakstīšanas un arī realizācijas procesā. 

2011.gada 3.oktobrī plkst.15.00 aicinām ikvienu jaunieti vecumā no 13 gadiem piedalīties seminārā par jauniešu projektu iespējām. Notiks filmas "Maināmies" skatīšanās, jauniešu pieredzes stāsti, kuri jau ir īstenojuši projektus un piedalījušies šajā programmā. Semināru vadis Jaunatnes darbībā pārstāve. Jauniešu programmas "Jaunatne darbībā" informatīvie materiāli

Nāc un Piedalies!
..........................................

Noderīgas vietnes aktīvam JAUNIETIM!
Jaunatnes lietas - informatīvs portāls par un ap jauniešiem.
Programma Jaunatne darbībā.
Brīvprātīgais.lv

Projekts "No idejas līdz rezultātam" | Skatījumu skaits: 571 | Datums: 2013-Septembris-06

05.11.2010. plkst. 19.00 aicinām visus UMMS audzēkņus un absolventus, īpaši jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, uz pirmo tikšanos biedrības BUMMS telpāsInstitūta ielā 14, 2.stāvā. 

Tikšanās tēmas: Forumā izvirzīto pasākumu sagatavošana īstenošanai. Pienākumu sadale. Pasākumu organizācija. Jauniešu klubiņa dibināšana, nosaukuma un atribūtikas izveidošana u.c. svarīgas tēmas.

Nāc un Piedalies!
Skolas forums - skolas attīstībai. | Skatījumu skaits: 494 | Datums: 2013-Septembris-06

2013.gadā ar Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu tika realizēts jauniešu iniciatīvas projekts „Stopiņu novada tūrisma ceļvedis”, kura ietvaros neformālā jauniešu grupa „Rīts gudrāks par vakaru, bet mēs - par rītu!" sadarbojoties ar biedrību Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība BUMMS izveidoja tūrisma lapu Stopiņu novadamhttp://www.tourismstopini.lv/

Visa pirmsākums bija jauniešu grupa, kura vēlējās realizēt savu ideju, kas bija radusies kādā vasaras dienā. Pēc idejas rašanās jaunieši centās atrast finansiālu atbalstu, lai varētu savu ideju realizēt. Kā vienu no iespējām jaunieši saskatīja Eiropas Savienības piedāvāto finansiālo atbalstu programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros. Pēc konsultācijas ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras pārstāvi, jaunieši ar Stopiņu novada Jaunatnes lietu speciālista un biedrības „BUMMS” pārstāvju atbalstu 2012.gadā 1.oktobrī iesniedza projektu.

Neviltots prieks mūsos radīja fakts, ka projekts tika apstiprināts un tika piešķirts finansējums un jau 2013.gadā uzsākām projekta realizēšanu. Atskatoties uz projektu un uz tā rezultātu, mēs esam apmierināti ar paveikto. Projekts mums deva iespēju pilnveidot savas prasmes video veidošanā, fotografēšanā, mājas lapu veidošanā, komunikācijā, kā arī dažādu formalitāšu kārtošanā, kas bija saistītas ar projekta realizācijas gaitu. Mēs vēlamies pateikties paldies par radīto iespēju realizēt mūsu ideju.

Nākotnē projekta realizētāji saskata iespējas turpināt sadarboties ar Stopiņu novada domi, veicinot tūrisma attīstību Stopiņu novadā.

S.Andrejevs, Jaunatnes lietu speciālists

                   Logo_Jaunatne darbiba_LV.jpg

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Projekts "Stopiņu novada tūrisma ceļvedis" | Skatījumu skaits: 488 | Datums: 2013-Augusts-08

Jauniešu apmaiņas projekts „Animate my life” norisināsies no 4.līdz 13.jūnijam Upelseju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā. Projekta laikā satiksies jaunieši no trijām dažādām valstīm – Spānijas, Rumānijas un Latvijas, lai kopīgi iepazītu citu valstu kultūras.

Apamiņas mērķis ir iepazīt Spāņu, Rumāņu un Latviešu kultūru, izmantojot animāciju un video veidošanas metodes pievērst sabiedrības uzmanību Eiropas Savienības svarīgām tēmām tādām kā jauniešu līdzdalība, bezdarbs, veselīgs dzīvesveids, starpkultūru izglītība un Eiropas pilsonība, atsaucoties uz to, ka 2013.gads ir pasludināts par Eiropas pilsoņa gadu. Apmaiņas laikā jaunieši apgūs video un animāciju veidošanas prasmes, kā darba metode tiks izmantota neformālā izglītība, kuras pamatprincipi ir – mācīšanās darot, mācīšanās būt, mācīšanās būt kopā ar citiem un mācīšanās mācīties.

Visi interesenti tiek aicināti 12.jūnijā plkst.15:00 tikties Upesleju kultūras centrā, kur notiks projekta rezultātu prezentācija.

Projekta darba grupas tikšanās bildēs.

Projektu realizē biedrība „BUMMS” sadarbībā ar Stopiņu novada domi un Eiropas Savienības programas „Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome
tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Logo_Jaunatne-darbiba_LV.jpg

Projekts "Animate my Life" | Skatījumu skaits: 549 | Datums: 2013-Jūnijs-03

Jauniešu iniciatīvas - jauniešu iniciatīvas projekti ir iespēja jauniešiem pašiem izstrādāt un īstenot projektu vietējā līmenī – savā skolā, pagastā, pilsētā – reģionālā vai nacionālā līmenī, sniedzot ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

a) Neformālajai grupai „Rīts gudrāks par vakaru, bet mēs - par rītu!" sadarbojoties ar biedrību Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība BUMMS laika posmā 08.02.2013 – 24.06.2013 tiks realizēts projekts „Stopiņu novada tūrisma ceļvedis”. Projekta mērķis - veicināt jauniešu aktīvu līdzdalību novada tūrisma infrastruktūras veidošanā, samazinot jauniešu bezdarbu un pielietojot radošas un inovatīvas metodes. Tā ietvaros jaunieši izveidos tūrisma mājas lapu Stopiņu novadam.

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Projekts "Stopiņu novada tūrisma ceļvedis" | Skatījumu skaits: 589 | Datums: 2013-Februāris-10

2012.gada 1.oktobrī programmā „Jaunatne darbībā” iesniegtais projekts „Animate my life” tika apstiprināts. 

Projekta ietvaros uz Latviju dosies jaunieši no Spānijas un Rumānijas, no katras valsts septiņi jaunieši un viens līderis, lai laika posmā no 04.-13.06.2013 kopīgi piedalītos apmaiņas projektā. Tā laikā izmantojot neformālās izglītības metodes jaunieši mācīsies veidot animācijas un īsfilmas. Apmaiņas sākumā eksperti iepazīstinās jauniešus ar animāciju un īsfilmu veidošanas praktisko un teorētisko pusi. Pēc tam jaunieši dosies uz animācijas darbnīcu un kino studiju, pēc kuru apmeklējuma katra valsts prezentēs savas tautas animāciju un kino vēsturi. Apmaiņas nobeigumā paši jaunieši veidos video un animācijas par Eiropas Savienībai svarīgām tēmām tādām kā – jauniešu līdzdalība un bezdarbs, veselīgs dzīvesveids un starpkultūru izglītība. 

Projekta rezultāti būs apskatāmi 12.jūnijā jauniešu veidotā pasākuma laikā.

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Projekts "Animate my Life" | Skatījumu skaits: 638 | Datums: 2013-Februāris-10

Seminārs - Jauniešu iespējas daudzveidīgajā projektu un 
fondu piedāvājumā. Esi informēts!.
Pirmdien, 3.oktobrī no plkst. 15.00 - 17.30
Ulbrokas Kultūras namā
ciemosies programmas JAUNATNE DARBĪBĀ pārstāve Iluta Stepanova

AICINĀM PIEDALĪTIES IKVIENU INTERESENTU
Seminārā uzzināsi vairāk par programmu JAUNATNE DARBĪBĀ, 
projektu veidiem un piedalīsies ideju darbnīcā. 
Seminārā būs iespēja noskatīties filmu par 
jauniešu realizētiem projektiem.

Seminārs notiek
projekta"No idejas līdz rezultātam" ietvaros

Dalība seminārā ir bez maksas.

Vēlams iepriekš pieteikties 
pa tālruni: 29515568 
vai e-pastu: anita.bumms@inbox.lv
vai piereģistrēties elektroniski ŠEIT
Projekts "No idejas līdz rezultātam" | Skatījumu skaits: 554 | Datums: 2011-Septembris-29

Meklēšana
Ieejas forma

Noderīgas vietnes
 • STOPIŅU NOVADS

 • Stopiņu-Salaspils Partnerība

 • Latvijas Lauku Forums

 • Valsts Lauku Tīkls

 • Lauku Atbalsta Dienests

 • European Network for Rural Development

 • Latvijas Pilsoniskā Alianse

 • biedrība SOCINTEGRA

 • VOLVO Truck Latvia
 • LabieDarbi.lv


 • biedrība TREPES


 • Jaunatne darbībā

 • biedrība ESI LABS


 • ESfinanses.LV

 • Rīgas Plānošanas reģions

 • Sabiedrības Integrācijas Fonds

 • Copyright by BUMMS © 2021