Galvenie | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ienākt | RSS        Svētdiena, 2020-Augusts-09, 20:24

Izvēlne
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju: 0
Sociālas vietnes

JAUNIEŠIEM

Galvenie » Jauniešiem » Par Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūtu » Apmācības

Ziņu skaits kategorijā: 7
Parādītās ziņas: 1-7


Šķirot pēc: Datuma · Nosaukuma · Reitinga · Komentāriem · Skatījumiem
Jaunieši visā Latvijā tiek aicināti pieteikties apmācībām par radošu ideju attīstīšanu un iniciatīvu īstenošanu reģionos. No novembra beigām līdz decembra vidum katrā Latvijas Republikas plānošanas reģionā notiks bezmaksas neformālās izglītības apmācības, lai veicinātu jauniešu aktivitāti, radošumu un ideju īstenošanu savā pagastā, pilsētā, novadā vai reģionā. 
 
Apmācības tiek rīkotas v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (turpmāk – JSPA) īstenotās Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” (turpmāk - Latvijas un Šveices sadarbības programma) ietvaros.

Lai uzzinātu vairāk par katras apmācības norises laiku, aicinām sekot līdzi informācijai JSPA tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv, kā arī katra plānošanas reģiona administrācijas tīmekļa vietnē. 

Šīs apmācības turpina šī gada oktobrī uzsākto daudzveidīgu, uz jauniešu un jaunatnes darbinieku vajadzībām balstītu apmācību programmu īstenošanu Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros, kas ilgs līdz 2017.gadam. Papildus apmācībām jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem tiks rīkoti arī dažāda mēroga forumi un konferences. 

Informācijas avots: programma Jaunatne darbībā
Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 616 | Datums: 2013-Septembris-06

Jaunieti, ja Tev ir 18- 25 gadi, ja šobrīd nestrādā, vari izmantot laiku lietderīgi, sevi attīstot! Iespēju ir vairāk, nekā Tu domā!

Aicinām jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties Izaugsmes iespēju skolai „Tramplīns”, kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā „Ezernieki”, Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību.Pieteikšanās: līdz 19. maijam!

Piedaloties pasākumā, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
•    attīstīt savas kompetences- prasmes, iemaņas, attieksmes;
•    gūt motivāciju savu ideju īstenošanai;
•    apzināt savus un apkārtējos resursus;
•    gūt ieskatu sava zīmola veidošanā;
•    uzzināt par neformālās izglītības iespējām nodarbinātības veicināšanā;
•    izveidot savu personīgās attīstības plānu;
•    gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas sadarbībai!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai.

Lai pieteiktos, aizpildiet pieteikuma anketu (http://ejuz.lv/vasarasskola) līdz 2013. gada 19. maijam!

Ja rodas papildus jautājumi, droši rakstiet: Vladislava Šķēle (vladislava.skele@jaunatne.gov.lv)

Informācijas avots: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/izaugsmes-iespeju-skola-tramplins

Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 664 | Datums: 2013-Septembris-06

Piektdiena 01.03.2013, Latvija
Apmācības organizācijām "Eiropas Brīvprātīgais darbs tuvplānā"

Ja tu esi organizācijas vai pašvaldības iestādes pārstāvis, kas vēlas uzzināt vairāk, plašāk un arī no praktiskās puses par to, kā īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektu savā iestādē, šīs apmācības ir domātas tieši Tev! 
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās, kas notiks no šī gada 1. marta līdz 3. martam. Apmācību vieta tiks precizēta. Pieteikšanās: līdz 19. februārim!

Aicināti pieteikties:
- pārstāvji no akreditētām EBD nosūtītāj-, uzņēmēj- vai koordinējošām organizācijām, kurām vēl nav reāla EBD projektu īstenošanas pieredze, 
- pārstāvji no iestādēm, kuras vēl domā, vai akreditēties, lai ārvalstu brīvprātīgo jaunieti uzņemtu savā iestādē,
- pārstāvji no pieredzējušām organizācijām, kurās nomainījušies par EBD atbildīgie cilvēki.

Apmācībās uzzināsi visu nepieciešamo, lai varētu īstenot EBD projektu - kāda ir EBD būtība, kas ir projekta sagatavošanas pamatā, kā projektā pielietot neformālo izglītību, kādas ir projektā iesaistīto pušu lomas un atbildības, dažādās kultūras u.c. Iespējams, izdosies satikt arī kādu ārvalstu brīvprātīgo, kas savu EBD veic Latvijā.

No vienas organizācijas apmācībām var pieteikties viens pārstāvis. 
Apmācības Tev ir bez maksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet ceļa izdevumi līdz apmācību norises vietai jāsedz dalībniekiem pašiem. Tev apmācībās jāpiedalās visu apmācību laiku!

Pieteikšanās: līdz 19. februārim. aizpildot pieteikumu tiešsaistē: http://goo.gl/tHULI Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi. Vietu skaits ir ierobežots!

Kontaktinformācija:
Elīna Zāgeusa
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore (Eiropas Brīvprātīgais darbs)
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358061
Fakss: +371 67358060
elina.zageusa@jaunatne.gov.lv
www.jaunatne.gov.lv


Informācijas avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 712 | Datums: 2013-Septembris-06

Ceturtdiena 21.02.2013, Ķekavas novads
Apmācības "Koučings kā pieeja darbā ar jaunatni"

Aicinām Rīgas reģiona jaunatnes darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās „Koučings kā pieeja darbā ar jaunatni”. Pieteikšanās: līdz 11. februārim!

Apmācības notiks  2013. gada 21.-23. februārī (norises vieta – Rāmavas Depkina muiža, Ķekavas novads).

Apmācību mērķis:
Veicināt izpratni par koučinga (coaching) pieejas pielietojamību darbā ar jaunatni. Koučings darbā ar jaunatni – atbalsta sistēmas un vides radīšana, īstenošana un uzturēšana jauniešu aktīvai līdzdalībai, radošuma, uzņēmīguma un iniciatīvu realizēšanai.

Apmācību uzdevumi:
1.    Dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu;
2.    Sniegt izpratni par koučinga būtību, filozofiju un pieeju; 
3.    Identificēt koučinga pielietojamību darbā ar jaunatni;
4.    Dot ieskatu koučinga pamatinstrumentos un uzlabot dalībnieku kompetences īstenot koučinga pieeju un instrumentus darbā ar jaunatni;
5.    Izveidot dalībnieku koučinga atbalsta sistēmas.

Dalībnieku profils:
Apmācībās 22 Rīgas reģiona jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas uzlabot savas prasmes darbā ar jaunatni. Dalībniekiem jābūt gataviem pēc apmācības īstenot koučinga praksi (laika periodā līdz 2013. gada jūnija beigām), pēc kuras dalībnieki tiks aicināti uz apmācību 2. daļu (2013. gada 27. - 29. jūnijā, Rīgas tuvumā), lai dalītos pieredzē ar citu reģionu pārstāvjiem, pilnveidotu koučinga darbā ar jaunatni pielietošanas prasmes, veidotu ilgtermiņa plānu un stratēģijas par koučinga pielietošanu savā ikdienas darbā.

Apmācības vadīs:   
Rīgas reģionā, 21.-23. februārī - Sintija Lase un Māris Resnis 

Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus un dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi nokļūšanai uz/no apmācību vietu.

Pieteikuma anketu līdz 2013. gada 11. februārim lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: ginta.salmina@gmail.com

Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 14. februārim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet - Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888, e-pasta adrese: ginta.salmina@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

Informācijas avots: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 698 | Datums: 2013-Septembris-06

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem un tev ir idejas, kuras vēlies realizēt, nāc un piedalies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās apmācībās jauniešiem par radošumu un inovatīvām darbībām reģionos „Ideju spārnu darbnīca”.

Apmācībās gaidīsim jauniešus, kuri dzīvo un / vai mācās Rīgas reģionā (t.sk. Rīga un Jūrmala, bijušie Rīgas, Ogres, Tukuma un Limbažu rajoni).

Tev būs iespēja dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem, iegūt jaunas idejas un zināšanas, kā tās realizēt, attīstīsi savas radošās un komunikāciju prasmes.

Apmācību laikā apgūsi:
• kā radīt aizvien jaunas idejas;
• kā savas idejas realizēt dzīvē;
• kā atrast resursus savu ideju realizēšanai un kā piesaistīt palīdzību;
• kā kontaktēties ar naudas devējiem;
• kā pārliecināt citus par savas idejas vienreizīgumu u.c.

Apmācības vadīs Līga Rudzīte (Ogres jauniešu klubs „Projektu darbnīca”) un Ilze Jozēna (SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”). 

Norises laiks un vieta: š.g. 16. – 18. decembris, viesnīcā „Baltvilla”, adrese - Senču prospekts 45, Garkalnes novads, Rīgas rajons (http://www.baltvilla.lv/). Pieteikšanās līdz 1.decembrim! 

Apmācības ir bezmaksas

Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumus uz norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Lai pieteiktos apmācībām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu un līdz 2011.gada 1.decembrim nosūtiet uz e - pastu pacagenda@pacagenda.lv, pa faksu 67704696 vai uz pasta adresi Albatrosu iela 26 – 46, Rīga, LV – 1030.
 

Apmācības organizē V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros, sadarbībā ar Rīgas reģionālo koordinatoru SIA „PAC Agenda”.
Ja rodas papildus jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:
Sarmīte Tīse
Tālr. 22010175
e - pasts: pacagenda@pacagenda.lv

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv!
Latvijas – Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 788 | Datums: 2013-Septembris-06

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) aicina bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjus (internātskolas, vakarskolas, korekcijas klases, bērnu nami, speciālās izglītības iestādes, rehabilitācijas centri, cietumi un audzināšanas iestādes nepilngadīgajiem) pieteikties apmācībām „Neformālās izglītības projektu veidošana bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās” kas notiks 2011. gada 18. - 20. oktobrī.

Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā” paredzēta jauniešiem no 13 līdz 30 gadiem. Programmas mērķis ir Eiropas līmenī risināt jauniešu vajadzības viņu ceļā no pusaudžu gadiem uz pieaugušo pasauli. Programma sniedz nozīmīgu ieguldījumu kompetenču ieguvē neformālās mācīšanās ceļa un tā veicina jauniešu aktīvu iesaistīšanos sabiedrībā. Programma tiek īstenota ar projektu palīdzību – jaunieši veido un tiek iesaistīti starptautiskos un vietēja līmeņa projektos. Šādos projektos jaunieši apgūst jaunas prasmes, ierauga vēl neredzēto, iepazīst to, kas šķiet svešs, gūstot pieredzi, kas būs aktuāla visā turpmākajā dzīvē. Programmas „Jaunatne darbībā” mērķis ir veicināt visu jauniešu iekļaušanu, neatkarīgi no viņu izglītības, sociālā stāvokļa vai kultūras vides.

Vairākus gadus programmas „Jaunatne darbībā” Latvijas nacionālā prioritāte ir jaunieši sociālā atbalsta institūcijās (internātskolās, vakarskolās, korekcijas klasēs, bērnu namos, speciālās izglītības iestādēs, rehabilitācijas centros, cietumos un audzināšanas iestādēs nepilngadīgajiem). Šī prioritāte tiks saglabāta arī 2012.gadā, tāpēc aicinām bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjus iepazīties ar neformālo izglītību un programmu „Jaunatne darbībā”, lai saprastu, ko no tās var iegūt Jūsu institūcija un jaunieši.

Apmācību mērķi
- veicināt un attīstīt izpratni par neformālo izglītību, tās praktisko, teorētisko un metodisko pielietojamību darbā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām;
- sniegt bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūciju pārstāvjiem informāciju par starptautisku un vietēja līmeņa jauniešu neformālās projektu veidošanu programmā „Jaunatne darbībā”.

Dalībnieku profils
- dalībniekiem ir praktiska pieredze darbā ar jauniešiem bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās (sociālie pedagogi, sociālie darbinieki, jaunatnes darbinieki, skolotāji, pedagogi, skolu psihologi utt.); 
- dalībniekiem ir interese iesaistīties programmas „Jaunatne darbībā” projektu un pasākumu īstenošanā un realizēšanā;
- dalībniekiem nav ilggadējas pieredzes neformālajā izglītībā;
- dalībnieki ir gatavi piedalīties apmācību kursā visas programmas garumā.

Apmācību programmas elementi
- neformālā izglītība, tās būtība, vērtības, pamatprincipi un praktiskais pielietojums darbā ar jauniešiem sociālās iekļaušanas jomā;
- ES programma „Jaunatne darbībā” kā sociālās iekļaušanas instruments;
- neformālās izglītības projektu veidošana bērnu un jauniešu sociālā atbalsta institūcijās (iespējas un citu institūciju pieredze);
- sociālā darbinieka un jauniešu lomas un savstarpējā sadarbība projektā;
- partnerību veidošana vietējos un starptautiskos projektos.

Vairāk informācijas par programmu „Jaunatne darbībā” meklējiet mājas lapā:www.jaunatne.gov.lv

Apmācības ir bezmaksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumus uz norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācības notiks viesu namā „Ide” (www.ide.lv), uz viesu namu var nokļūt par sabiedrisko transportu. Viesu nama adrese tiks paziņota apstiprinātajiem dalībniekiem.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to līdz 2011.gada 4.oktobrim uz e-pasta adresi: martins.abolins@jaunatne.gov.lv vai pa pastu uz JSPA, Teātra iela 3, Rīga, LV – 1050 vai pa faksu: 67358060. Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti līdz 10.oktobrim.

Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet vai rakstiet.

Evija Rudzīte
ES programmu daļas vadītāja
V/A "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra"
Teātra iela 3, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67358068
Fakss: +371 67358060
evija.rudzite@jaunatne.gov.lv
www.jaunatne.gov.lv

Programma Jaunatne darbībā | Skatījumu skaits: 701 | Datums: 2013-Septembris-06

Vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis un kam tāds vispār ir vajadzīgs? Varbūt jau zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? TEV ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja atbildēji ar "jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Rīgas reģiona jauniešiem (vecumā no 17 līdz 25 gadiem) un iesaki citiem – saviem draugiem un skolas biedriem!

1. daļa notiks 2013. gada 6. - 8. septembrī, viesu namā „Villa Dole”, Auči, Salaspils novads, Doles sala un 2. daļa notiks 2013. gada 11. - 13. oktobrī, viesu namā „Debesu bļoda”, Brahmaņi, Ogresgala pagasts, Ogres novads. Pieteikšanās: līdz 20. augustam!

Apmācību mērķis: apzināties savas iespējas, atrast savu mērķi, un arī sasniegt to - jeb kā sasniegt to, ko vēlies tieši TU! 

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
•    labāk iepazīt sevi un citus jauniešus no Rīgas reģiona;
•    uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
•    gūt prieku no tā, ko TU dari un darīt to, kas TEV sagādā prieku;
•    gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    interesanti un noderīgi pavadīt divas nedēļas nogales!

Dalībnieku profils: Rīgas reģiona (Rīgas, Jūrmalas, bijušo Rīgas, Tukuma, Ogres, Limbažu rajonu) jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.

Apmācības vadīs: Aija Strazda un Linda Ūzuliņa

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski, anketu atradīsi -http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/rigas-regiona-jauniesu-apmacibas-2-dalas-merke-augstak tā ir jāaizpilda līdz 2013. gada 20. augustam! Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 26. augustam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ieva Ence, tālr.: 28806692 / ieva.ence@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

S.Andrejevs, Jaunatnes lietu speciālists

Apmācības | Skatījumu skaits: 603 | Datums: 2013-Augusts-12

Meklēšana
Ieejas forma

Noderīgas vietnes
 • STOPIŅU NOVADS

 • Stopiņu-Salaspils Partnerība

 • Latvijas Lauku Forums

 • Valsts Lauku Tīkls

 • Lauku Atbalsta Dienests

 • European Network for Rural Development

 • Latvijas Pilsoniskā Alianse

 • biedrība SOCINTEGRA

 • VOLVO Truck Latvia
 • LabieDarbi.lv


 • biedrība TREPES


 • Jaunatne darbībā

 • biedrība ESI LABS


 • ESfinanses.LV

 • Rīgas Plānošanas reģions

 • Sabiedrības Integrācijas Fonds

 • Copyright by BUMMS © 2020