Galvenie | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ienākt | RSS        Svētdiena, 2020-Augusts-09, 20:13

Izvēlne
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju: 0
Sociālas vietnes

JAUNIEŠIEM

Galvenie » Jauniešiem » Konkursi jauniešiem » Latvijā

Ziņu skaits kategorijā: 13
Parādītās ziņas: 1-13


Šķirot pēc: Datuma · Nosaukuma · Reitinga · Komentāriem · Skatījumiem

Vides aizsardzības plakātu konkurss „Vide 2.0”

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar EKO mediju „Tīrai Latvijai” izsludina radošo konkursu „Vide 2.0”. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši un pieaugušie no visas Latvijas, iesūtot savus vides aizsardzības plakātus par vides saudzēšanu vai kādu ar vidi saistītas problēmas risinājumu.

Sīkāka informācija - http://www.zalajosta.lv/lat/?doc=2468

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 546 | Datums: 2013-Septembris-06

Konkurss Tev, Jaunais profesionāli!

Viss, kas tev ir jādara -

1) Savā skolā uz tāfeles jāuzzīmē, ar tavu nākamo profesiju vai JPSkolu saistīts zīmējums, vai jāuzraksta kāda iedvesmojoša frāze (zīmēt, rakstīt vari mākslinieciski, karikatūras veidā vai kā citādi pēc savas izvēles), kā arī, noteikti, jābūt redzamai JPSkolas mājas lapas adresei - http://www.jpskola.lv.

Sīkāka informācija - http://jpskola.lv/?p=3121

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 621 | Datums: 2013-Septembris-06

„Manas un Tavas brīvības robežas internetā”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu „Manas un Tavas brīvības robežas internetā”, kurā aicināti piedalīties vispārizglītojošo vai profesionālo izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi, sākot no 5. klases. Konkursa dalībnieki ir aicināti veidot sociālās vides reklāmas maketu projektus (vides reklāmu, kas piemērota izvietošanai stendos publiskajā telpā), tajos paužot savu izpratni un vēstījumu par interneta lietotāju drošību, atbildību un savstarpējo cieņu.

Sīkāka informācija – http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=3176&page=

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385 
@JauniesiStopini 
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 547 | Datums: 2013-Septembris-06

Radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”

Aicinām Latvijas izglītības iestāžu izglītojamos piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”.Konkursa uzdevums ir izveidot individuālu radošo literāro darbu (stāstu, eseju, dzejoli, pasaku u.tml.) vai vizuālo darbu (zīmējumu, gleznojumu, datorgrafiku, komiksu, kolāžu u.tml.) par kādu no šī gada konkursa tēmām.

Sīkāka informācija - http://viaa.gov.lv/lat/eiropa_skola/eiropa_skola_2013/?text_id=18746

Sergejs Andrejevs
Jaunatnes lietu speciālists
Stopiņu novada dome tel.27757385
@JauniesiStopini
http://www.draugiem.lv/jauniesistopini/
Latvijā | Skatījumu skaits: 553 | Datums: 2013-Septembris-06

Sorosa fonds – Latvija un Jesajas Berlina biedrība izsludina pastkaršu dizaina konkursu „Es esmu Jesaja Berlins un es nāku no Rīgas”, lai atzīmētu filozofa un ideju vēsturnieka Jesaja Berlina dienu Rīgā 2013. gada 9. oktobrī. Dizaina konkursā aicināti piedalīties jaunie mākslinieki, dizaina profesionāļi un citi radošie entuziasti, kas ir gatavi vizualizēt slavenā rīdzinieka idejas un atziņas. Konkurss norisināsies laikā no 2013. gada 26. jūlijam līdz 9. septembrim. Labākos darbus izvērtēs gan konkursa žūrija, gan iedzīvotāji balsojumā sociālajos tīklos.


Sorosa fonda – Latvija izpilddirektors Andris Aukmanis norāda: „Jesaja Berlins, kas ir viens no pasaulē ievērojamākajiem 20. gadsimta intelektuāļiem un liberālās filozofijas pārstāvjiem, ir dzimis Rīgā 1909. gada 6. jūnijā. Berlins vienmēr ir atzinis savu saikni ar Rīgu, un mēs vēlamies tuvināt Berlinu un rīdziniekus, iepazīstināt ar viņa idejām, kā arī izcelt to, ka Rīga lepojas ar izcilo filozofu. Šis konkurss ir iespēja idejas vizualizēt un izplatīt gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem.”


Jesajas Berlina biedrības vadītājs Roberts Kotrels atzīst, ka Jesajas Berlina dienas svinības Rīgā ir lieliska tradīcija, kas uzsākta 2009. gadā – atzīmējot Berlina simtgadi. „Šogad Jesajas Berlina dienu mēs aicinām atzīmēt 9. oktobrī, pulcējot Rīgā intelektuāļus no visas pasaules. Ikgadējo Jesajam Berlinam veltīto piemiņas lekciju lasīs britu domātājs un filozofs Džons Grejs (John Gray). Plānojam arī plašāku notikumu programmu, kas piesaistītu gados jaunākus rīdziniekus, tajā skaitā arī Berlina idejas pārvērstas mazos mākslas darbos.”


Lai piedalītos konkursā, dalībniekam ir jāsagatavo konkursa darbs – pastkartes dizaina skice, kurā izmantota viena no organizatoru piedāvātajām J. Berlina atziņām:

1. Everything is what it is: liberty is liberty, not equality or fairness or justice or culture, or human happiness or a quiet conscience. (Isaiah Berlin)

2. Choosing is hell. (Isaiah Berlin)

3. Nav vērts dzīvot, ja tu nevari būt netaktisks sarunās ar tuviem draugiem. (Jesaja Berlins)

4. Pirmie cilvēki, kurus totalitāristi iznīcina vai apklusina, ir brīvās apziņas un ideju cilvēki. (Jesaja Berlins)

5. Why be clever? It is a much overrated attribute. (Isaiah Berlin)

6. Dzīvi var vērot pa daudziem logiem, un neviens no tiem nebūs nedz dzidri tīrs, nedz aizmiglots, nedz arī vairāk vai mazāk deformējošs par citiem. (Jesaja Berlins)

7. Sevis izpratne ir augstākā prasība, kas izvirzīta cilvēkam. (Jesaja Berlins)

8. The need to choose, to sacrifice some ultimate values to others, turns out to be a permanent characteristic of the human predicament. (Isaiah Berlin)

9. Those who have ever valued liberty for its own sake believed that to be free to choose, and not to be chosen for, is an inalienable ingredient in what makes human beings human. (Isaiah Berlin)

10. Principu ilgtspēju nevar garantēt, taču tas nepadara tos mazāk svētus. (Jesaja Berlins)

 

Dizaina skice līdz 9. septembrim ir elektroniski jāiesniedz pa e-pastu berlins@sfl.lv, bet tā var būt veidota gan datorā, gan ar roku. Līdz ar konkursa darbu dalībniekam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis. Katrs dalībnieks var iesniegt līdz trim dažādām skicēm.

Konkursa darbus izvērtēs žūrija – A.Aukmanis, R.Kotrels un Laikmetīgās mākslas centra direktore Solvita Krese. Žūrijas izvēlētās labākās pastkartes dizaina autors saņems galveno balvu – Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas 2013. gada kolekcijas velosipēdu „Tom” vai „Greta”. Tāpat tiks piešķirta veicināšanas balva otrās un trešās vietas ieguvējiem, kā arī skatītāju simpātijas balva, kuras autoru noteiks balsojums sociālajos tīklos.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2013. gada 16. septembrim Sorosa fonda – Latvija mājas lapā. Godalgoto autoru darbi tiks izmantoti Jesajas Berlina dienas Rīgā un filozofa ideju popularizēšanā.

Konkursa nolikums

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties pa e-pastu berlins@sfl.lv.

Informācijas avots : http://www.sfl.lv/public/30673.html

Latvijā | Skatījumu skaits: 639 | Datums: 2013-Augusts-19

Lai veicinātu cilvēku izpratni par Eiropas Sociālā fonda nozīmi un ieguldījumu Latvijas izaugsmē, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departaments sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu uzsāk foto stāstu akciju „ESF – tev”. 

Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts tīmekļa vietnē www.draugiem.lv/VK_ESFprojekti 
ievietot fotogrāfiju ar tās aprakstu, kas pamato īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta nozīmi.

Foto stāstu akcijā var piedalīties ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs. Lai piedalītos foto stāstu akcijā, tīmekļa vietnē www.draugiem.lv/VK_ESFprojektijāaugšupielādē viena fotogrāfija, kas attēlo Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta aktivitātes vai rezultātus. Foto stāsti jāiesniedz no 2013. gada 15.augusta līdz 18.septembrim plkst.16.00. Balsot par foto stāstiem varēs līdz 25.septembrim plkst. 14:00.

Foto stāstu akcijai īpaši aicinām iesniegt fotogrāfijas un stāstus no Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda pārraudzītajām Eiropas Sociālā fonda aktivitātēm, t.i. projektiem, kas stiprina nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, projektiem, kuru laikā radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem, uzlabota pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitāte, tiek strādāts pie administratīvo šķēršļu mazināšanas uzņēmējdarbībā un citās jomās, tiek veicināta sadarbība starp darba devējiem un darba ņēmējiem u.c.

Fotogrāfijas aprakstā/stāstā - jānorāda kāds bija labums no šī Eiropas Sociālā fonda projekta īstenošanas – jums, jūsu kaimiņam, jūsu organizācijai, novadam, pilsētai, Latvijai vai kādai mērķa grupai. Stāstā var sniegt pamatojumu, kāpēc arī nākotnē Eiropas Sociālā fonda līdzekļus vajadzētu ieguldīt šādās aktivitātēs. Fotogrāfijas aprakstā aicinām norādīt arī projekta nosaukumu, tomēr projekta nosaukuma nenorādīšana netiks uzskatīta par pārkāpumu.

Foto stāstu akcijas uzvarētāji tiks noteikti balstoties uz portāla draugiem.lv lietotāju balsojumu. Pieci dalībnieki, kuru ievietotie foto stāsti saņems vislielāko balsu skaitu, katrs saņems divas biļetes „Līvu Akvaparka” dienas apmeklējumam.

Uzziņai

Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”. Pasākumi ilgs 20 mēnešus, kuru laikā plānota komunikācija sociālajos tīklos, sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, tiks sūtīti tiešie e-pasti mērķauditorijām, rīkoti publiski pasākumi un citas aktivitātes. 

Aicinām ikvienu sekot profiliem sociālajos tīklos Twitter un draugiem.lv: www.twitter.com/vk_esfprojektiwww.draugiem.lv/vk_esfprojekti. Te publicētās ziņas var lasīt arī cilvēki, kas nav reģistrējušies kā šo sociālo tīklu lietotāji. Informācija tiks apkopota arī Valsts kancelejas tīmekļa vietnē www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi/sasniegumi/

Informācija par komunikācijas pasākumiem:
Baiba Jakovļeva, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja tālr.: 67082914; e-pasts: Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv


Latvijā | Skatījumu skaits: 557 | Datums: 2013-Augusts-19

Liepupes pagasta tautas nams izsludina jaunrades konkursu „Liepupe”. Tā mērķis: popularizēt Liepupes vārdu Latvijā. Konkursā aicināti piedalīties dalībnieki bez vecuma un dzīves vietas ierobežojuma. 

Konkursā var iesniegt oriģināldarbus bez formāta ierobežojuma (dzeja, proza, foto , vizuālā māksla, audio, video un citi visplašākā spektra mākslas darbi), kuros tiek popularizēts vietvārds Liepupe.

Konkursa darbi iesniedzami elektroniskā veidā līdz 2013. gada 20. septembrim andris.zunde@salacgriva.lv vai personīgi Liepupes pagasta tautas namā. Tuvāka informācija pa tālruni 64023932 vai tautas namā.

Galvenie vērtēšanas kritēriji: oriģinalitāte, asprātība un lakonisms. 
Labākie darbi tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētajām balvām un izplatīti sociālajos tīklos. 
Lai šis video kalpo iedvesmai: http://youtu.be/sRNCW3QrFfM

Informācijas avots: šeit.
Latvijā | Skatījumu skaits: 615 | Datums: 2013-Augusts-19

OPEN MIND 2013” ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu visiem noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās. 

„OPEN MIND” dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu sociālo projektu. „OPEN MIND” ietvaros jebkurš Latvijas students var iesniegt savu sociālā projekta ideju, saņemt tās novērtējumu, sabiedrības atbalstu un rezultātā iegūt naudas balvu, sava sociālā projekta realizācijai. 

Vairāk ŠEIT.
Latvijā | Skatījumu skaits: 598 | Datums: 2013-Februāris-17

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības Haritas īstenotā projekta Vienotai un pilsoniskai Vidzemei ietvaros, mazākumtautību jaunieši, kā arī citi interesenti vecumā no 14 līdz 18 gadiem, no Vidzemes reģiona tiek aicināti piedalīties video un eseju konkursā Domājot radoši - integrējies sabiedrībā!  

Konkursa darbi (video materiāli vai esejas) jāiesūta elektroniskā formātā uz e-pasta adresi biedriba.haritas@gmail.com līdz 2012.gada 20.aprīlim. 

Sīkāka informācija ir pieejama šeit.

Informācijas avots: www.nvo.lv
Latvijas Pilsoniskā Alianse, ziņu izdevums.
Latvijā | Skatījumu skaits: 601 | Datums: 2012-Janvāris-31

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina aktīvus un apkārtējai videi draudzīgi noskaņotus jauniešus vecumā no 14 līdz 27 gadiem piedalīties Konrāda Adenauera fonda (Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS)) organizētajā vides projektu konkursā. 

Labākais pieteikums saņems naudas balvu 2000 latu projekta īstenošanai.   

Konkursa mērķis ir aicināt jauniešus apzināties savas iespējas sekmēt videi draudzīgu domāšanu un rīcību. Ikviens no mums, tikai nedaudz mainot ikdienas ieradumus, var pozitīvi ietekmēt vidi, kurā dzīvojam, piemēram, samazinot elektrības patēriņu ikdienā, izvēloties pārvietoties ar velosipēdu, nevis mašīnu, attiecoties pret vidi draudzīgi un sargājot to.  

Informācijas avots: LAD informatīvais ziņu izdevums. Lasīt visu rakstu
Latvijā | Skatījumu skaits: 610 | Datums: 2012-Janvāris-24

Sorosa fonds - Latvija sadarbībā ar Latvijas Kopienu iniciatīvu fondu (LKIF) izsludina projektu konkursu visu tautību Latvijas jauniešu sadarbībai „Pieslēdzies izaugsmei”.


Projektu konkursa mērķis ir veicināt un attīstīt Latvijas nelatviešu izcelsmes jauniešu (vecumā no 15 līdz 28 gadiem) piederību valstij un atbildību par sabiedrisko un ekonomisko dzīvi Latvijā, sniedzot finansiālu atbalstu kopīgiem latviešu un nelatviešu jauniešu nodarbinātības un vietējās vides pārmaiņu projektiem, kā arī mūžizglītības projektiem.

Konkursā var piedalīties Latvijas Republikā reģistrētas biedrības, nodibinājumi un komersanti.

Atbalstāmie darbības virzieni: Amata apmācība un darba prakse pie komersantiem;  inovatīvi uzņēmējdarbības prasmju apguves projekti, vides aizsardzības (energoefektivitātes, atkritumu apsaimniekošanas, videi draudzīgas teritoriālās plānošanas iniciatīvas) projekti, sadarbībā ar izglītības iestādēm, vietējām pašvaldībām, vietējiem uzņēmējiem; radošas darbnīcas, konkrētu nākotnē pieprasītu kompetenču apguvei; karjeras izglītības projekti.

Projektu īstenošana ir jānodrošina etniski jauktās grupās.

Viena projekta budžeta lielums ir LVL 3,935.

Pilns projekta pieteikums divos eksemplāros drukas formātā, pievienojot elektronisku versiju CD vai USB atmiņas formātā ir jāiesniedz līdz 2011. gada 16. decembrim plkst. 17.00 slēgtā aploksnē personīgi LKIF birojā vai pa pastu (pasta zīmogs 2011. gada 16. decembris), ar norādi Konkursam Pieslēdzies izaugsmei”,Elizabetes ielā45/47-506.kab.Rīga, LV-1010.


Konkursa  nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas:

·        Sorosa fonda – Latvija mājas lapā www.sfl.lv  sadaļā „Aktualitātes”. 

·        Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda mājas lapā www.iniciativa.lv sadaļā „Projektu iesniedzējiem”.

Jautājumus par projektu pieteikumu sagatavošanu var nosūtīt 

uz e-pastu: ieva.ernstreite@iniciativa.lv 

vai uzdot tos pa tālruni 67316963 vai 29110828.


Ziņa pārpublicēta no http://www.sfl.lv
Latvijā | Skatījumu skaits: 639 | Datums: 2011-Oktobris-12

Bērnu mākslai piemīt īpašais valdzinājums. Bērniem tā ir iespēja atvērt jaunus ceļus izpausmei, izmantojot zīmuļus, krītiņus un krāsas.

Japānā 1970.gadā tika nodibināta starptautiskā bērnu mākslas izstāde un mākslas darbu konkurss. Sākot ar pirmo konkursu, dalībnieku – valstu skaits un nosūtīto darbu skaits nemitīgi pieauga. Pērn konkursā piedalījās vairāk nekā 50000 bērnu mākslas darbi no 36 valstīm. 

Šogad, sadarbībā ar PENTEL Co Ltd.– vienu no lielākajiem kancelejas preču ražotājiem pasaulē, pasaules līderi jauninājumu jomā - tiek rīkots 42. starptautiskais bērnu mākslas darbu konkurss. 

Aicinām piedalīties konkursā arī Jūsu bērnus!!! Konkursā var piedalīties bērni līdz 15 gadu vecumam. Konkursa darba temats un zīmēšanas materiāli – pēc darba autora vēlmes. 

Darbu nodošanas termiņš SIA RIMPEKS KP – 2011.gada 30.septembris. 

Darbu izstāde tiks rīkota Japanā, Tokio, 2012.gadā martā.

Katra no šīm balvām – 1. Japānas ārlietu ministra godalga; 2. Augstākā zelta godalga; 3. Zelta godalga; 4. Sudraba godalga; 5. Bronzas godalga, tiks pasniegtas izcilākajiem darbiem, saņemtajiem no katras valsts. Apbalvojumus Latvijā izsniegs SIA RIMPEKS KP – oficiālais PENTEL preču zīmes pārstāvis - drīz pēc konkursa rezultātu apkopošanas 2012.gada maijā.

Sīkāku informāciju par konkursu skatīt šeit: 
http://www.rimpeks.lv/lat/?pageid=14&contid=469

Latvijā | Skatījumu skaits: 706 | Datums: 2011-Augusts-12

2013.gada vasarā notiks XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs (KNMC) izsludina Svētku logo ideju konkursu, kura mērķis ir izveidot logo, kas tiks izmantots kā galvenā zīme Svētku noformējumā un visa veida informatīvajos materiālos.

Svētku logo ietver vizuālu tēlu, kas atspoguļo XXV Vispārējo latviešu XV Dziesmu un deju svētku ideju un Svētku devīzi „Lihgo!”. Līgo (Lihgo- Lai top!) ir viens no nozīmīgākajiem dzīvajiem simboliem latviešu tautas identitātes, kultūras un tapšanas vēsturē un tradīcijā. Līgo apvieno sevī filozofiju un svētkus, dabas un cilvēka dzīves ritu, mītisko tautas pirmsākumu un sakrālās domas dzimšanu.

Konkursā var piedalīties ikviena fiziska persona – bērns, jaunietis, pieaugušais, neatkarīgi no viņa vecuma, dzimuma, tautības, dzīves vietas. 

Ar konkursa nolikumu, Svētku koncepciju, radošo uzdevumu un izstrādes nosacījumiem var iepazīties KNMC mājas lapā http://www.knmc.gov.lv/

Darbus līdz 2011. gada 26. septembrim jāiesniedz personīgi KNMC vai jānosūta pa pastu: Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centram, Pils laukumā 4, Rīga LV 1365 ar norādi "Logo konkursam”, vai pa e-pastu: knmc@knmc.gov.lv.

Konkursa rezultāti tiek paziņoti un publicēti KNMC mājas lapā ne vēlāk kā mēnesi pēc projektu konkursa pieteikšanās termiņa beigu datuma.

Papildus informācija par konkursa priekšmetu un norisi:
Ilze Kupča
tālr. +371 6722234
e-pasts: ilze.kupca@knmc.gov.lv
Latvijā | Skatījumu skaits: 593 | Datums: 2011-Jūlijs-06

Meklēšana
Ieejas forma

Noderīgas vietnes
 • STOPIŅU NOVADS

 • Stopiņu-Salaspils Partnerība

 • Latvijas Lauku Forums

 • Valsts Lauku Tīkls

 • Lauku Atbalsta Dienests

 • European Network for Rural Development

 • Latvijas Pilsoniskā Alianse

 • biedrība SOCINTEGRA

 • VOLVO Truck Latvia
 • LabieDarbi.lv


 • biedrība TREPES


 • Jaunatne darbībā

 • biedrība ESI LABS


 • ESfinanses.LV

 • Rīgas Plānošanas reģions

 • Sabiedrības Integrācijas Fonds

 • Copyright by BUMMS © 2020