Galvenie | Mans profils | Reģistrācija | Iziet | Ienākt | RSS        Sestdiena, 2019-Oktobris-19, 00:16

Izvēlne
Jaunumi
BUMMS pasākumi un projekti
UMMS pasākumi un projekti
Kultūras, izglītības un sporta pasākumi Stopiņu novadā
Aktuāli JAUNIEŠIEM Stopiņu novadā
Aktuāli NVO
Sabiedriskais labums
Pasākumi un aktivitātes Latvijā
Semināri, apmācības un pasākumi
Projektu konkursu un programmu iespējas
Info par Brīvprātīgo darbu
Stipendijas
Konkursi bērniem un jauniešiem
Labdarības organizāciju projekti
Programma LEADER, biedrības Stopiņu-Salaspils partnerības pasākumi
Nodarbinātības Valsts Aģentūras (NVA) pasākumi
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju: 0
Sociālas vietnes
Galvenie » 2013 » Augusts » 7 » Biedrība „Māra” aicina pieteikties dalībai projekta aktivitātēs „Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā „Māra””
22:53
Biedrība „Māra” aicina pieteikties dalībai projekta aktivitātēs „Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā „Māra””

Stopiņu novada ģimeņu biedrībai „Māra” šogad rudenī apritēs 20 gadi, kopš biedrība dibināšanas. Kā jau katrai biedrībai mums ir uzstādīts darbības mērķis - ģimeņu ar bērniem interešu aizsardzība un ģimenes vērtību popularizēšana sabiedrībā.

Biedrībā „Māra” ir iesaistījušās daudzas mūsu novada ģimenes, kopā esam organizējuši pasākumus, kas ļoti iepriecina ģimenes ar bērniem. Tā, piemēram šogad ļoti izdevusies bija organizētā Ģimenes diena 15.maijā – Sauriešos, kur kopā sanākuši bija ap 150 lieli un mazi pasākuma apmeklētāji.

Ejot laikam līdz, arī mūsu biedrība meklē ceļus, kā piesaistīt finansiālus līdzekļus, lai varētu dot ģimenēm, vietējai sabiedrībai lielāku labumu ilgtermiņā ļaujot tām aktīvāk iesaistīties dažādās aktivitātēs, tādējādi veicinot ģimeņu vērtību popularizēšanu sabiedrībā.

Šogad domājot, kā labāk stiprināt saites starp novada ciemiem, sadarbībā ar dienas centriem „Ulbroka” un „Saurieši”, biedrība „Māra” kopīgi iesniedzām projekta pieteikumu Borisa un Ināras TETEROVU fonda izsludinātaja programmā „Nāc un dari, Tu vari!”. Liels prieks mums bija par to, ka mūsu projekts „Stopiņu novada māmiņu radošā izglītošanās biedrībā „Māra”” tika apstiprināts un nu tikai atliek to realizēt.

Projekts „Stopiņu novada māmiņu radoša izglītošanās biedrībā „Māra” tiks īstenots biedrības „Māra” telpās, dienas centros „Ulbroka” un „Saurieši” laika posmā no 2013.g 1.jūlija līdz 2014. gada 31.decembrim.

Kā jau projekta nosaukumā minēts, projekta mērķauditorija – Stopiņu novada jaunās māmiņas, māmiņas ar bērniem, kā arī novada sievietes. Projekta ietvaros būs gan dažāda veida izglītojošas lekcijas vecākiem kā, piemēram, mediācija ar kuras palīdzību var rast risinājumu dažadās konflikta situācijās ģimenēs rodot abpusēji izdevīgu risinājumu, gan radošas nodarbības, kurās būs iespējams apgūt stikla un zīda apgleznošanu, tapošanu jeb adīšanu uz grābekļa. Radītos darbus izrādīsim pašu veidotajās izstādēs – dienas centros, bibliotēkās un izstāžu zālēs mūsu novadā.

Būs smilšu un pasaku terapijas nodarbības bērniem un māmiņām kopā, liekot uzsvaru uz bērnu radošo attīstību, kā arī šadā veidā veicinot jauno māmiņu un viņu bērniņu savstarpēji veiksmīgāku un kvalitatīvāku komunikāciju.

Projektā plānots pieredzes apmaiņas brauciens uz Skujenes pagasta Ģimeņu atbalsta rokdarbu studiju, apmeklēsim, Āraišu amatu māju un Āraišu ezerpili. Šajā ekskursijā dosies tie, kas aktīvi būs iesaistījušies projekta pasākumos. Kā katru gadu, arī nākošgad 15.maijā – Ģimenes dienā organizēsim svētku pasākumu Sauriešos visiem novada paaudžu iedzīvotājiem – „ Taureņu balle”.

Projekts „Stopiņu novada māmiņu radoša izglītošanās biedrībā „Māra” , ko atbalsta Borisa un Ināras TETEROVU fonds ir daudzpusīgs, izglītojošs un radošu pasākumu piesātināts, tāpēc aicinām pieteikties projekta dalībniekus – jaunās māmiņas, jaunietes, kā arī sievietes, kuras uzrunā šī projekta aktivitātes. Pieteikties varat dienas centros „Ulbroka”, „Saurieši” un biedrībā „ Māra” Ulbrokā, Institūta ielā 14, otrajā st. biedrības telpās, kā arī pā tālr. nr. 28373398, 67956786 un uz e-pastu : dc.sauriesi@stopini.lvaviskere@tvnet.lv

A.Višķere

TF_LV.jpg

Kategorija: Kultūras, izglītības un sporta pasākumi Stopiņu novadā | Skatījumu skaits: 1081 | Pievienoja: 101ideja
Meklēšana
Ieejas forma

Kalendārs
«  Augusts 2013  »
POTCPkSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Noderīgas vietnes
 • STOPIŅU NOVADS

 • Stopiņu-Salaspils Partnerība

 • Latvijas Lauku Forums

 • Valsts Lauku Tīkls

 • Lauku Atbalsta Dienests

 • European Network for Rural Development

 • Latvijas Pilsoniskā Alianse

 • biedrība SOCINTEGRA

 • VOLVO Truck Latvia
 • LabieDarbi.lv


 • biedrība TREPES


 • Jaunatne darbībā

 • biedrība ESI LABS


 • ESfinanses.LV

 • Rīgas Plānošanas reģions

 • Sabiedrības Integrācijas Fonds

 • Copyright by BUMMS © 2019